טיפול בקור וחידושים בשינוע מבוקר טמפרטורה

מושב מיוחד יוקדש בכנס PORT2PORT 2013 להיבטים הקשורים בנושא, עם דגש על מגזרי התרופות, המזון והיצוא החקלאי


00:00 ,30.05.2013 מאת: מערכת פורט2פורט

טיפול בקור (Controlled Atmosphere) ופתרונות חדשניים בשינוע מבוקר טמפרטורה בים ובאוויר. על כל אלה ועוד ידונו חברי הפאנל במושב "פתרונות וחידושים בשינוע מבוקר טמפרטורה", שייערך ביום חמישי הבא, 6 יוני, במסגרת ועידת PORT2PORT השנתית.

השנה שמו להם המארגנים כמטרה להעלות על סדר היום את כל ההיבטים הקשורים בשינוע מבוקר טמפרטורה, לרבות פתרונות וחידושים בתחום, כמו גם ההיבטים הרגולטורים. זאת תוך שימת דגש על מגזרי התרופות, המזון והיצוא החקלאי.

את המושב יפתח יורם אשל מחברת טבע בהרצאת פתיחה בנושא האתגרים הגלובליים של תעשיית התרופות בשילוח מבוקר טמפרטורה. לאחריו ירצו נציגים בכירים מענקיות לוגיסטיקה, כשבהמשך יישאו דברים מרצים בכירים מענקיות הלוגיסטיקה K+N ו- Panalpina.

השלב הבא יהיה פאנל ייחודי, שיציג פתרונות וחידושים בתחום. בפאנל ישתתפו גדי ברק, מנהל הלוגיסטיקה של מהדרין – יצואנית התוצרת החקלאית הגדולה בישראל, ויורם אשל, מנהל הלוגיסטיקה הגלובלית של ענקית התרופות טבע. לשניים יחברו רמי מרום סמנכ"ל התפעול בחברת התעופה ק.א.ל, מנכ"ל חברת א.מ.א, יורם הופמן ומנכ"ל סיגו ישראל מקבוצת מארסק גיא וולף, מוטי אזערי מחברת צים, ליאורה פז מחברת MSC ויואב מרגלית, רמ"ח המכולות של נמל חיפה. את הפאנל ינחה גדי ברק ובכוונתו לחשוף טכניקות ושיטות קיימות ועתידיות, שתפקידן להבטיח שינוע מבוקר לאורך השרשרת, בים ובאוויר, למגזרי התרופות, המזון והתוצרת החקלאית.

בסיום הפאנל יעבור המושב לחלקו השני שייוחד לנושא הרגולציה ובו יקחו חלק דורון ארבלי ראש מינהל המכס, אמיר שני יו"ר ארגון התאגידים של סוכני המכס, ראובן שליסל יו"ר חטיבת המזון באיגוד לשכות המסחר ונציגים בכירים ממשרד הבריאות.

המושב ייחתם בהרצאה של ד"ר רחל קרפל המשמשת כיום יועצת רגולציה ו - GMP בתעשייה הפרמצבטית, שכיהנה בעברה כמנהלת המכון לביקורת ותקנים של משרד הבריאות.

ועידת PORT2PORT 2013 – הוועידה השנתית הגדולה בישראל, תתקיים בביתן 10 בגני התערוכה, תל אביב.

לצפייה בתוכן המקצועי ולהרשמה לחצ/י כאן