עמיטל חתמה על הסכם בלעדיות עם חברת INTTRA

בית התוכנה פיתח ממשקים המאפשרים ללקוחות Unifreight יצוא ימי לקבל סטטוסים מחברות הספנות ולשדר בוקינג והצהרת טעינה


00:00 ,07.04.2013 מאת: מערכת פורט2פורט

בית התוכנה עמיטל חתם לאחרונה על הסכם בלעדיות עם חברת INTTRA. ההסכם מאפשר לעמיטל להיות בית התוכנה היחידי בישראל שחתם על שיתוף פעולה עם INTTRA.

מנכ"ל עמיטל עדו אמתי: "ההסכם הראשון עם INTTRA  נחתם לפני שלוש שנים. מאז השקיעה עמיטל רבות בפיתוח הממשק וביישומו בשוק הישראלי. לא לכל בית תוכנה יש את הידע והיכולת המקצועית והיישומית להרים פרויקט בהיקף כזה. במהלך שנות העבודה המשותפת, הבינו ב-INTTRA את מידת המעורבות של עמיטל בשוק הישראלי ואת הרמה המקצועית הגבוהה שלה".

במסגרת שיתוף הפעולה פיתחה עמיטל ממשקים, המאפשרים ללקוחות Unifreight יצוא ימי לקבל סטטוסים מחברות הספנות ולשדר בוקינג והצהרת טעינה. ממשקים אלו מאפשרים למשלחים לייעל את תהליכי העבודה ביצוא, לחסוך עלויות ולשפר את המידע ואת השירות ללקוחותיהם.

חברתINTTRA  עוסקת בסחר אלקטרוני ומספקת פלטפורמה, באמצעותה יכולים משלחי מטען ויצואנים להתחבר לחברות ספנות. תחת קורת הגג של INTTRA נמצא חברות ספנות רבות, ביניהן צים, מארסק ליין, Safmarine, MSC, המבורג סוד, K Line, האנג'ין ועוד.

לחברת INTTRA מוצרים נוספים שעמיטל מתכוונת להפעיל בעתיד. בין השאר, יוכלו משלחי מטען לקבל חשבוניות אלקטרוניות מחברות הספנות ולגשת באופן ישיר ללוחות ההפלגה העולמיים של חברות הספנות החברות ב INTTRA.