רות קרגו טיפלה בהבאת למבורגיני ייחודית לישראל

במבצע מורכב הגיעה השבוע לארץ הלמבורגיני אוונטדור הראשונה בארץ. הרכב היוקרתי נחת בנתב"ג בסוף השבוע האחרון לאחר מסע של כ-3000 ק"מ


13:46 ,30.11.2016 מאת: מערכת פורט2פורט

עכשיו כבר מותר לגלות - הלמבורגיני היוקרתית שנוסעת על כבישי ישראל הובאה לארץ באמצעות חברת השילוח רות קרגו.

 

הרכב היוקרתי נחת בנתב"ג בסוף השבוע האחרון לאחר מסע של כ-3000 ק"מ.

על המבצע היה אחראי סמנכ"ל הסחר ושותף ברות קרגו, מורדי יפרח, שאמר: " להביא רכב שכזה לארץ זה מבצע לא פשוט אשר לא היה מתאפשר ללא שת״פ הדוק של המשרד שלנו באירופה, חברת התעופה וכמובן צוות רות קרגו בארץ. הצלחנו לעשות זאת במהירות וביעילות, והלקוח, כרגיל, מרוצה. הלמבורגיני מצטרפת למספר לא קטן של רכבי יוקרה אותם הובלנו לישראל בשנה האחרונה".

 

הרכב הגיע ביבוא אישי של הבעלים של חברת הבנייה ארזי הנגב, עודד שריקי, חובב מכוניות ידוע, המחזיק במגוון מכוניות מהזן היוקרתי: פרארי 458אסטון מרטין ראפיד, שני דגמי רולס רויס – גוסט מודל 2014 ופאנטום מודל 2016, מרצדס S קלאס פתוחהריינג' רובר ועוד.

 

חברת רות קרגו מעניקה שירותי יבוא לרכבי יוקרה ופועלת בתחום השילוח הבינלאומי וניהול שרשרת האספקה מעל ל-60 שנה תוך הענקת סל שירותים הכולל שירותי שילוח בינלאומי, עמילות מכס, תובלה יבשתית, טיפול בתערוכות ומשלוחי DROP, שירותים לוגיסטיים מתקדמים, שירותי ביטוח ימי/אווירי ושירותי אשראי וזמינה לשרות הלקוח 24/7. רות קרגו הינה הנציגה הבלעדית של חברת AGILITY  הפועלת בלמעלה מ-500 סניפים ביותר מ-100 מדינות.