תערוכת PORT2PORT: חברת סלדט תציג מערכת לניהול מחסנים

בנוסח למערכת ניהול המחסנים החדשנית החברה תציג מוצרי אוטומציה מבוססי RFID וכן מוצרים נוספים. מומחי החברה יהיו נוכחים בביתן החברה על מנת לענות על שאלות מתחום שרשרת האספקה


13:22 ,03.06.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת סלדט שירותי טכנולוגיה (STS) תשתתף בתערוכת PORT2PORT 2018 שתתקיים ב-20 ביוני בגני התערוכה בתל אביב (ביתן 2) ותציג במסגרת הביתן שלה את הטכנולוגיה העדכנית ביותר שפיתחה החברה – מערכת ניהול מחסן לוגיסטי העונה לשם WMS360.

 

בנוסח למערכת ניהול המחסנים החדשנית החברה תציג מוצרי אוטומציה מבוססי RFID (שידור וזיהוי תדרי רדיו), וכן מוצרים נוספים. ביתן חברת סלדט יאויש במומחי החברה אשר יהיו זמינים לשוחח על המערכות החדשניות של החברה שפותחו עבור שרשרת האספקה. 

 

נציין בנוסף כי מנכ״ל סלדט שירותי טכנולוגיה, מר דניאל דדון, ישתתף כחבר פאנל במסגרת המושב המקצועי ״הלוגיסטיקה של המחר״ בהנחייתו של מר איציק דנה. המושב המקצועי יעסוק בנושאים הלוגיסטיים האסטרטגיים אשר משפיעים על תפקודן של החברת הישראליות ועל ההתפתחות במגזר הלוגיסטי בישראל. 

 

להרשמה ותערוכה ולוועידת PORT2PORT 2018 לחצו כאן. לתשומת לבכם, כניסה למליאה המרכזית ולאחד מהמושבים המקצועיים (שיתקיימו משעה 13:00 עד 14:30) כרוכים בתשלום של 300 ש״ח פלוס מע״מ).