אורדן קרגו שינעה סקאלה סקודה להשקה העולמית בישראל

לרגל ההשקה העולמית שהתקיימה בישראל נדרשה אורדן קרגו לשמור על מעטה חשאיות מלא עד ליום ההשקה. בשל החשאיות התבצעה העברת הרכבים בשעות החשכה כאשר הדגמים החדשים כוסו בכיסויים מיוחדים על מנת לשמור על אלמנט ההפתעה


12:01 ,09.12.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת אורדן קרגו נבחרה לבצע את מבצע הטסת מכוניות אב הטיפוס של מכונית ה״סקאלה״ החדשה של סקודה לישראל. נציין כי ביום חמישי האחרון (6 בדצמבר) הסיר מנכ״ל סקודה העולמית, מר ברנרד מאייר, את הלוט מעל דגם ה״סקאלה״ - מכונית משפחתית קומפקטית חדשה מתוצרת סקודה במסגרת ההשקה הבינלאומית של הדגם החדש.

 

מאורדן קרגו נמסר כי למבצע הלוגיסטי המסובך ממילא התלוותה הדרישה מסקודה העולמית לסודיות מוחלטת עד ליום ההשקה. לכן כל המבצע התרחש משעות החשיכה וזאת על מנת לשמור על אלמנט ההפתעה עבור 300 עיתונאי הרכב הבכירים שהוטסו לארץ לרגל ההשקה.

 

מהחברה נמסר כי ארבעת הרכבים החדשים שהוטסו לישראל בטיסת מטען מצ׳כיה כוסו בכיסויים מיוחדים כדי שאפילו הצורה החיצונית לא תיחשף בנתב״ג או בדרכם מנתב״ג למקום ההשקה בפתח תקווה, וכך גם נשמרו עד רגע ההשקה. נוסיף ונציין כי ביום שישי לפנות בוקר הועלו המכוניות על טיסת מטען של אל על בדרכם לצ׳כיה דרך ליאז׳.