אוריין חגגה עשור לשת"פ עם DB SCHENKER

2,000 מלקוחות אוריין הגיעו אמש לאירוע עשור השנים לשיתוף הפעולה שלה עם DB SCHENKER. לכבוד האירוע, הגיעו ד"ר תומאס ליב, יו"ר DB SCHENKER וכן מנהלים ובכירים של החברה מהודו, סין, אירופה ועוד


00:00 ,19.05.2011 מאת: מערכת פורט2פורט

 

2,000 מלקוחות אוריין, אנשי ענף השילוח והלוגיסטיקה, הספנות והתעופה, הגיעו אמש לאמפי ווהל סנטר במתחם בר אילן לחגוג עשור לשותפות בין חברת השילוח הבינלאומית אוריין עם ענקית הלוגיסטיקה הבינלאומית DB SCHENKER. 

  

לכבוד האירוע החגיגי, הגיע לארץ ד"ר תומאס ליב, יו"ר DB SCHENKER לצד מנהלי אזורים ומדינות בכירים בחברה שהגיעו מהודו, צפון סין, מזרח אירופה, גרמניה, אוסטריה, הולנד ועוד. 

  

מר ליב בירך את אוריין ואת לקוחותיה. " כשאיחדנו כוחות עם אוריין לפני עשר שנים, גילינו שמצאנו שותף מוצלח בעסקינו המשותפים בישראל. לאחר עשר שנות שותפות אנו יודעים ששיתוף הפעולה בין שנקר לאוריין הוא סיפור הצלחה ", אמר ליב, "ואנו שמחים וגאים בו".  

  

ליב היה נרגש מאוד מההפקה המושקעת, אשר כללה קבלת פנים, ארוחת ערב מפנקת ומקבץ מופעים מיוחד המשלב חיבורים מיוחדים- הופעה של יהודית רביץ ומוש באן ארי והופעה של אברהם טל ושמעון בוסקילה. בהמשך הוקרן סרטון הומוריסטי  ״הישראלי היפה״ בעקבות ביקור שערך השחקן יובל סמו מ"ארץ נהדרת" באוריין. 

  

ליב ניצל את ההזדמנות להודות  ללקוחות החברה ואמר להם כי, הוא גאה בביטחון שהם נותנים באוריין כל יום מחדש. הוא גם לא נותר אדיש לתכנית האומנותית והוסיף כי, "טרם פגש שותף של שנקר המקרין חדשנות ויצירתיות שכזו".