אוריין: מסע של 80 מכוניות אספנות בישראל

חברת אוריין, אשר הינה הספק הלוגיסטי של פרויקט שינוע ושחרור הרכבים מהמכס בישראל, טיפלה בשינוע חשאי של הרכבים הקלאסיים שהגיעו דרך הים ואף באוויר לטובת מסע ייחודי בארץ הקודש


11:14 ,22.03.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

לאור ההצלחה של מהדורת הבכורה בשנת 2015, הגיעו בימים האחרונים לישראל תחת מעטה כבד של חשאיות 80 רכבים קלאסיים, ספורטיביים, מיוחדים ועתיקים (1965 ומטה) מ-11 מדינות. מחברת אוריין, אשר הינה הספק הלוגיסטי של פרויקט שינוע ושחרור הרכבים מהמכס בישראל, נמסר כי רוב הרכבים הגיעו דרך הים ומספר מצומצם הוטס במיוחד לארץ.

 

המכוניות הקלאסיות ייקחו חלק במסע שזכה לשם HOLYLAND 1000 2018 שיימשך מספר ימים ובו ייסעו הרכבים כ-1,000 מייל. הציפייה היא כי במהלך המסע יקבלו בעלי המכוניות הזדמנות לחוות את התרבות, האווירה והטופוגרפיה הייחודיים של ישראל. מטבע הדברים, בסדר גודל בינלאומי זה מביא לישראל את בכירי חובבי מכוניות האספנות בעולם, וללא ספק תורם לתדמיתה של ישראל בעולם.

 

מחברת אוריין נמסר כי מי שניצח על הפרויקט ביד רמה היה מנהל תפעול היבוא והיצוא באוריין, שי מחלב, שציין: ״שמחנו לקחת חלק בפרויקט ייחודי שמוסיף הרבה כבוד למדינה״.

 

עוד נמסר מחברת אוריין כי מארגני האירוע מתנהלים בסודיות, על מנת לא ליצור התקהלויות סביב המכוניות ולכבד את פרטיותם של משתתפי האירוע.