אותם ערכים, אותה תרבות ארגונית

מנכ"לית UTi ישראל סיגל מנהיים-קצוביץ' פרסה בפני לקוחות החברה את היתרונות הגלומים והערך המוסף שתקבל UTi מהמיזוג עם קבוצת DSV


14:01 ,11.10.2015 מאת: מערכת פורט2פורט

בתגובה לרכישת UTi העולמית על ידי קבוצת DSV שלחה מנכ"לית UTi ישראל סיגל מנהיים-קצוביץ' מכתב ללקוחות, ובו הרחיבה בנוגע למהלך.

 

כתבה מנהיים-קצוביץ': "אנו גאים לחבור לארגון ברמה עולמית, המעניק לנו חיזוק משמעותי בארץ ובעולם, ואשר יחד מייצר ערך רב עבור לקוחותינו ויאפשר לנו, באמצעות מינוף החזקות של שתי החברות, להציע שירות מהיר ויעיל יותר ולייצר פתרונות חדשים שקודם לא היו לנו. לשמחתנו, השותפים החדשים שלנו מחזיקים בערכים דומים לערכים שלנו, התרבות הארגונית והאסטרטגיה של שתי החברות דומה – השירות ללקוח יישאר תמיד בעדיפות עליונה".

 

מנהיים-קצוביץ' פירטה בפני הלקוחות על היתרונות הגלומים באיחוד של שתי החברות: פריסה גלובלית רחבה ויצירת אחת מרשתות התחבורה והלוגיסטיקה החזקות בעולם וה-3PL הרביעי בגודלו בעולם; יצירת רשת CL גלובלית של מעל 5 מיליון מ"ר שטח מחסן; יצירת כוח קנייה של מעל 1.3 מיליון מכולות ו-600 K טון בהובלה אווירית; חיזוק מערך שירות ההובלות היבשתיות עבור לקוחות UTi באירופה.

 

"חשוב מאוד להדגיש", כתבה מנכ"לית UTi ישראל, "כי הודעה זו לא תשנה את הדרך בה אנו מעניקים לכם שירות ונותנים מענה לצרכיכם. בטווח הארוך, זה אף יאפשר לנו להיות שותפים חזקים שלכם עוד יותר... איננו מתכוונים לשנות דבר ברמת התקשורת עם לקוחותינו. נמשיך לתת מענה מהיר ומקצועי למכלול הצרכים והרצונות".