אלי רג'ואן יכהן כסמנכ"ל לוגיסטיקה ב- Fritz Companies

רג'ואן הצטרף לחברה לאחר כ-15 שנות ניסיון במערך הלוגיסטיקה ושרשרת האספקה של שופרסל. Fritz Companies השיקה לאחרונה מרכז לוגיסטי בקרית גת ומתכננת להרחיב את המרכז הלוגיסטי בקיסריה


00:00 ,23.02.2011 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת Fritz Companies צירפה לאחרונה לשורותיה את אלי רג'ואן (42) כסמנכ"ל לוגיסטיקה. רג'ואן הצטרף לחברה לאחר כ-15 שנות עבודה ברשת שופרסל בהם מילא תפקידים שונים במערך הלוגיסטיקה ושרשרת האספקה של הרשת. בתפקידו האחרון שימש כמנהל הלוגיסטיקה הארצי וחבר הנהלה מורחבת.

מהחברה נמסר כי, רג'ואן בעל תואר שני (EMBA) במנהל עסקים עם התמחות במימון מהמכללה למנהל ו-Baruch College - Zicklin School of Business N.Y.

עוד נמסר כי, בימים אלה משיקה חברת Fritz Companies את המרכז הלוגיסטי החדש שלה בקרית גת. מהחברה נמסר כי, מדובר באחד המרכזים הלוגיסטיים החדשניים ביותר בתחום. 7000 מ"ר בגובה של 13 מטר המנוהל באמצעות טכנולוגיית ניהול חדישה. זאת בנוסף להמשך פיתוח של המרכז הלוגיסטי בקיסריה.

אסף שלו, מנכ"ל Fritz Companies אמר כי, "מינויו של אלי ושדרוג מערך המרכזים הלוגיסטיים הינם חלק ממהלך אסטרטגי כולל, אשר מטרתו המשך פיתוח והרחבה של היכולות הלוגיסטיות הכוללות בנוסף למובילותה שלFritz Companies בתחום השילוח הבינלאומי. ההתפתחויות האחרונות בחברה מחזקות את היכולת הבלעדית של חברתנו ליצור פתרון שרשרת אספקה ייחודי, מקצה לקצה, למגזר העסקי ואנו נמשיך ונעמיק יכולת זו ונפתח פתרונות נוספים."