אמיר שני נבחר לכהונה נוספת כיו"ר ארגון התאגידים

שני הציב את המערכת שער עולמי החדשה של המכס במרכז תשומת הלב של המשלחים ועמילי המכס לשנתיים הקרובות: "המסר שלי לכולם הוא להיכנס פנימה, מדובר בהרבה יותר מתוכנה"


00:00 ,03.02.2013 מאת: מערכת פורט2פורט

אמיר שני, הבעלים המשותף של חברת השילוח הבינלאומי עמית, נבחר בפעם השנייה פה אחד לכהונה נוספת בתפקיד יו"ר ארגון התאגידים של סוכני המכס ומהשלחים הבינלאומיים בישראל.

בחירת חברי הנהלת ארגון התאגידים התקיימה ביום חמישי האחרון, במהלך האסיפה השנתית של חברי הארגון.

יחד עם שני נבחרו להנהלת הארגון המשנה למנכ"ל חברת אוריין רונן אזולאי, מנכ"ל חברת פלטרנספורט מיכאל מוגרבי, מנכ"ל משותף של חברת אבי-עד לוגיסטיקה אבי כהן טמנכ"ל חברת פלסקוב שי רוטברד.

שני: "במרכז האתגרים שעומדים בפנינו ניצבת כמובן מערכת שער עולמי של המכס. המסר הכללי שלי לכולם הוא להיכנס פנימה, כי מדובר בהרבה יותר מתוכנה. מי שרוצה לנסוע בכביש 6, כדאי שיתחיל לעבוד. לא מדובר בנושא שייגמר בכסף, מדובר במרכז הכבוד שלנו לשנתיים הקרובות. מי שלא יקלוט את זה ולא ייערך גראוי, ימצא את עצמו בפינה".

יצוין כי ארגון התאגידים פועל במסגרת איגוד לשכות המסחר והוא הארגון היציג הגדול בישראל של קהיליית סוכני המכס והמשלחים הבינלאומיים.

ארגון התאגידים מונה כ-60 חברות מהמובילות בענף השילוח ועמילות המכס בישראל, באמצעותן מנותבת, בשלביה השונים, כ-85% מכלל פעילות סחר החוץ של ישראל.