וובינר: UPS בישראל מארחת את עדני סימקין בנושא הובלה ימית

תקיים בשבוע הבא מפגש מקוון בנושא הזדמנויות בשילוח ימי ופתיחת נמלים חדשים בישראל, ותארח את עדני סימקין, מנכ״ל MSC ישראל. מפגש מקוון זה הנו חלק מסדרת הוובינרים שמקיימת UPS בישראל בחודשים האחרונים


08:39 ,06.10.2021 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת OPSI, קבלנית מורשית של UPS בישראל תקיים מפגש מקוון (וובינר) בנושא הזדמנויות בשילוח ימי ופתיחת נמלים חדשים בישראל, ותארח את עדני סימקין, מנכ״ל MSC ישראל.

 

אחרי שנה וחצי בלתי רגילות, נקודת זמן זו של התייצבות יחסית היא רגע מתאים לעשות סדר, להבין מה קרה לעולם השילוח, ולנסות לחזות לאן מועדות פניו. OPSI, קבלנית מורשית של UPS בישראל, מנסה לעשות בדיוק את זה, ותקיים ב-12 באוקטובר (יום ג׳ הבא) וובינר לעוסקים בתחום השילוח הימי, בו יציגו מומחים בתחום את מודל ההשפעה של הקורונה על עולם השילוח. את הוובינר יארחו רונן כהן, סמנכ״ל שיווק ומכירות, וגל שחם, סמנכ״ל הפרייט ב-UPS בישראל, שיציגו את פעילות החברה בדגש על תחום הפרייט הימי. בהמשך יעסוק הוובינר בשינויים שחלו בענף כתוצאה מסגירת הנמלים, שיתוק שדות התעופה, השינויים שחלו בהרגלי הצרכנים ועוד, וכן בהזדמנויות שנפתחו ובדרכי התמודדות עם השינויים.

 

עוד יתארח בוובינר עדני סימקין, מנכ״ל MSC ישראל, שידבר על עולם הספנות בעבר ובהווה, וכיצד עתיד התחום להשתנות כתוצאה מהשפעות הקורונה המתמשכות. בנוסף יספר עדני על הרקע לפתיחת הנמלים החדשים בישראל ועל השפעת צעד היסטורי זה על כלל הענף.

 

מפגש מקוון זה הנו חלק מסדרת הוובינרים שמקיימת UPS בישראל בחודשים האחרונים, כאשר בכל מפגש השתתפו כ-70 יבואנים ויצואנים מהמשק הישראלי. הוובינר הנו כלי שהפך נפוץ מאז פרוץ הקורונה, ולמרבה השמחה התגלה כיעיל במיוחד, לא רק לשימור תכניות כדוגמת UPS Academy (שהפכה לצורך העניין ל-UPS Digital Academy) בתקופות של סגרים, אלא גם ובעיקר ככלי עבור הלקוחות לרכישת ידע מקצועי בפרק זמן קצר (כשעה ורבע בלבד), ומבלי לצאת מהמשרד.

 

לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן