חברת DSV קיימה שולחן עגול למנהלי חדשנות

חברת DSV ישראל, בשיתוף SOSA, מרכז גלובלי לפיתוח חדשנות, אירחו פורום של 20 מנהלי חדשנות מהחברות הגדולות בעולם. לימור גיל שני: ״ גאים להוביל את החדשנות בענף ומחויבים עבור לקוחותינו למציאת טכנולוגיות מתקדמות״


13:26 ,03.02.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת DSV ישראל, בשיתוף SOSA, מרכז גלובלי לפיתוח חדשנות, אירחו פורום של 20 מנהלי חדשנות מהחברות הגדולות בעולם.

 

מחברת DSV ישראל נמסר כי ״הפורום מהווה במה חשובה, למנהלי החדשנות להתדיין ולשתף באתגרים העומדים בפניהם בעת הטמעת חדשנות בארגונים גדולים. במרכז השיח של הפורום, ניצבה הגדרת ה-KPI - מדדי ביצוע מרכזיים להצלחה בתחום החדשנות, האתגרים בצורך לייצר ערך מידי לחברה, לצד מציאת פתרונות טכנולוגיים ויתרונות, אשר יישאו פרי רק בעתיד הרחוק.

 

במהלך הדיונים בפורום ניתן היה להבין כי למרות ההכרה של החברות בחשיבות החדשנות והקמת התשתיות הנדרשות לכך, הרי שהיכולת להטמיעה, הלכה למעשה, מהווה אתגר לא פשוט.

 

עוד נמסר כי חברת DSV ו-SOSA מבינות את הצורך והחשיבות בשיתוף המידע, בכל הנוגע לנושא החדשנות בעולם העבודה הדינאמי בו אנו חיים.

 

לימור גיל שני, סמנכ״לית מכירות ושיווק ב-DSV ישראל: ״אנו גאים להוביל את החדשנות בענף ומחויבים עבור לקוחותינו למציאת טכנולוגיות מתקדמות ושיפור מתמיד בשרשרת האספקה״.

 

אופיר ברונהיים, מנהל החדשנות ב-DSV ישראל: ״ישראל היא מדינה בעלת בשורה אמיתית בנושא החדשנות, חלק מתפקידי הוא ליצור סביבה מעודדת חדשנות המאפשרת שילוב של טכנולוגיות פורצות דרך בארגון״.

 

עזי שפר, מנכ״ל SOSA: ״פורום מנהלי החדשנות הינו פורום גלובלי ייחודי, העוסק במלאכה המאתגרת של הצעדת ארגונים מסורתיים קדימה, בהתבסס על הטמעת טכנולוגיות חדשניות. המפגש היה מרתק, כשהוא מהווה כר פורה ייחודי לדיונים פורצי דרך סביב סוגיות פרקטיות מתקדמות הנוגעות ישירות בחדשנות״.

 

מחברת DSV ישראל נמסר כי ״פורום החדשנות ימשיך לעורר שיח מקצועי ולהציף את האתגרים העומדים בלב ליבה של החדשנות העולמית, תוך העלאת סוגיות מורכבות בשאיפה למצוא פתרונות מתקדמים, אשר יובילו את הארגונים להשגת יתרונות תחרותיים על פני שאר השחקנים בענף״.