חברת DSV תרחיב את משרדיה הראשיים בדנמרק

החברה הכריזה על תכנית התרחבות בת 5 שנים במסגרתו תקים קומפלקס לוגיסטי ענק בשטח של 250 אלף מ״ר בסמוך למטה הראשי של החברה בדנמרק. תשקיע בתכנית ההרחבה כ-153 מיליון דולר


11:50 ,02.01.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

המטה העולמי של חברת DSV, אשר נמצא בעיר Hedehusene בדנמרק יורחב בכ-10,000 מ״ר - תוספת אשר בנייתה - שתתחיל במהלך החודש - צפויה להסתיים עד שנת 2020. הבנייה תתחיל לאחר השלמת בנייתו של חניון תת קרקעי בגודל של 20 אלף מ״ר שנבנה במהלך 2018.

 

אך זוהי רק תחילתה של תכנית התרחבות בת 5 שנים אשר בסופה התוצאה תהיה קומפלקס לוגיסטי ענק בגודל של למעלה מ-250 אלף מ״ר באזור המטה הראשי של החברה, אשר בו יעבדו כ-2,000 מעובדי החברה באזור קופנהגן רבתי.

 

חברת DSV רכשה שטח של 280 אלף מ״ר בסמוך למטה הראשי של החברה ובמחצית השנייה של 2019 החברה צפויה להתחיל במקום עבודות בנייה לטובת מתקן לוגיסטי משוכלל ומתקדם בגודל של 150 אלף מ״ר. הפרויקט יתבצע במספר שלבים וזאת בהתאמה לבניית ארבעת המתקנים הלוגיסטיים שיוקמו במקום.  

 

בריאן וינטר אלמינד, סגן נשיא בכיר בחברת DSV, ציין כי ״כאשר אנו בונים כדי להתאים את הצמיחה של הלקוחות שלנו, אנחנו צריכים לחשוב בגדול, ואנחנו צריכים לתכנן יותר מאשר עבור העתיד המיידי. לכן, כאשר היתה לנו הזדמנות לקנות נדל״ן ממש בסמוך למשרדים הראשיים שלנו קפצנו על ההזדמנות. אנו נרגשים מאוד מהאפשרות ליצור קומפלקס לוגיסטי ענק ליד המטה הראשי שלנו. זה יהיה מתחם הלוגיסטיקה הגדול ביותר של DSV בכל העולם״.

 

הצעד הראשון של ההתרחבות במטה הראשי החברה יאפשר העסקת 400 עובדים חדשים בחברה בהתאמה לצמיחה במסגרת הפעילות בשוק הדני. לאחר שיסתיים שלב ההרחבה השני החברה תקלוט כ-800 עובדים נוספים.

 

מהחברה נמסר כי במהלך תכנית ההתרחבות בת 5 השנים החברה מתכננת להשקיע סכום של מיליארד כתר דני, קרי, כ-153 מיליון דולר. 

 

סיגל מנהיים קצוביץ׳, מנכ״לית DSV ישראל, מעדכנת שגם בישראל החברה תעביר את משרדיה למבנה המשרדים החדש במודיעין, וכי המעבר נועד להכין את החברה לצמיחה אך בעיקר על מנת לשדרג את תנאי העבודה של העובדים.