טרנסוורלד בת 80

אווירה מצויינת והרבה מינגלינג ואוכל טוב קידמו את פני מאות הלקוחות והספקים שבאו לחגוג עם חברת השילוח טרנסוורלד 80 שנה להיווסדה. יעקב מור: "טרנסוורלד כבר אינה קטנה אבל בהחלט גאה לשמור על תרבות ארגונית משפחתית"


00:00 ,09.09.2013 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת השילוח טרנסוורלד חגגה לפני ימים אחדים 80 שנים להיווסדה. החברה היא ללא ספק אחת הוותיקות בענף אם לא הותיקה מכולן ובשבוע שעבר אירחה החברה מאות לקוחות וספקים בכדי לציין את המאורע, במתחם אונו שבמרכז עזריאלי בת"א.

סיפורה של חברת טרנסוורלד החל למעשה כשמייסד החברה, מנטש מרדכי, הקים עסק קטן בצריף בנמל יפו שהתמחה ביבוא ושחרור סחורות לישראל. הרבה השתנה מאז והצריף האחד ביפו, התרחב וכיום מעסיקה החברה למעלה מ-100 עובדים בחמישה משרדים ברחבי הארץ. לאורך 18 השנים האחרונות משמשת החברה כנציגתה הבלעדית בישראל של חברת Expeditors International, מחברות הלוגיסטיקה הגדולות בעולם.

ליאור מור, דור שלישי בחברת טרנסוורלד, שהצטרף לאחרונה להנהלת החברה, לאחר שהות ממושכת בחו"ל, פתח בדברי ברכה. הוא הודה לאורחים הרבים: "הכרתי לקוחות נאמנים שהולכים עם החברה עשרות שנים ולקוחות חדשים שמלמדים אותי יום יום על הצרכים והתחכום של הלקוח הישראלי. הכרתי שותפים אסטרטגיים שהולכים עם החברה יד ביד לאורך שנים. חברות ספנות, תעופה, מובילים, מחסנים - תודה לכם".

Jim Forristall מנהל המכירות והשיווק של Expeditors באירופה, המזרח התיכון ואפריקה, נשא אחריו דברי ברכה קצרים והציג להנהלת החברה מכתב הוקרה ממנכ"לExpeditors בו הוא שיבח את השותפות עם טרנסוורלד הנמשכת 18 שנים.

לאחריו עלה לברך יעקב מור, מנכ"ל החברה ובנו של המייסד. יעקב היה נרגש: "החזון של אבי היתה של חברה משפחתית קטנה עם יחס אישי ללקוחות ולשותפים. טרנסוורלד כבר אינה קטנה כל כך אבל בהחלט עדיין גאה לשמור על תרבות ארגונית משפחתית עם דגש על שירות מותאם אישית לצורכי לקוחתינו - ללא פשרות".

הוא סיכם: "אנחנו חוגגים היום 80 שנה, אבל בהחלט לא מסכמים. תעשיית הלוגיסטיקה העולמית עוברת בשנים האחרונות שינויים מהירים וטרנסוורלד איתה. שומרת על החזון, אבל בהחלט לא קופאת על השמרים".

הערב המהנה נמשך בהופעתו של אמן החושים ליאור סושרד.