מתנות מהנפש

גם השנה מציעה UPS ללקוחותיה קטלוג מתנות לקראת תקופת החגים האזרחית, כולל מגוון מוצרים של עמותת ציפור הנפש, המאפשרות תרומה לקהילה


11:29 ,12.11.2014 מאת: מערכת פורט2פורט

UPS בישראל, נציגתה של ענקית השילוח הבינלאומי, מציעה ללקוחותיה משלוחי מתנות לקראת תקופת החגים וראש השנה האזרחי ומשיקה קטלוג מתנות ישראליות.

 

UPS תארוז עבור הלקוח, תמלא עבורו שטר מטען, תשלח ותמסור בזמן לכל מקום בעולם, ואף תצרף כרטיס ברכה לפי בקשת הלקוח, והכל במחירים מיוחדים.

 

שוק משלוחי המתנות לחו''ל מקבל גם השנה תנופה משמעותית בחודשים נובמבר ודצמבר, לקראת תקופת החגים ובעיקר חג המולד. ב-UPS מדווחים כי בשנה שעברה חלה עלייה של אלפי משלוחי מתנות שיצאו מישראל לחו"ל בתקופה זו וצופים כי השנה המספרים יעלו. השיא הוא בימים הקודמים לחג המולד ולראש השנה האזרחי, בהם כמות החבילות היומית מוכפלת.

 

שליחת מתנות לקראת דצמבר הינה מנהג מקובל בכל העולם. גם עסקים ישראליים, בעיקר יצואנים ויבואנים, נוהגים לשלוח ללקוחות או לספקים בחו"ל מתנות וברכות. עיקר המשלוחים היוצאים מהארץ מיועדים לארצות הברית ולמערב אירופה, אך בשנים האחרונות מורגשת עלייה משמעותית במשלוחים למזרח אסיה, מזרח אירופה וליעדים נוספים. מהחברה העולמית מדווח מידי שנה על תנועת עשרות מיליוני חבילות ביום השיא בלבד.

 

השנה עומד קטלוג UPS בסימן תוצרת ארץ ישראל ומציע ממגוון המותגים הישראלים הנחשקים בעולם, כמו אהבה, מקס ברנר, או ויסוצקי. כמו כן, מציע הקטלוג מגוון מוצרי עמותת ציפור הנפש, המציעה במחירים תחרותיים מתנות מעוצבות בעבודת יד, המיוצרות על ידי אנשים בעלי צרכים מיוחדים, ובכך מאפשרות ללקוח לתרום לקהילה. בנוסף, למזמינים בחודש נובמבר תעניק UPS בישראל הנחה נוספת של 5%.

 

סמנכ''ל השיווק של UPS ישראל רונן כהן מציין כי אלפי חברות ישראליות בוחרות מידי שנה לשלוח מתנות לכבוד חג המולד והשנה האזרחית החדשה במטרה  להדק את הקשרים העסקיים מעבר לים: "כמות המשלוחים בהם מטפלת UPS בישראל וברחבי העולם בעונה זו גדלה משנה לשנה. אנו צופים כי גם השנה תתרחש פעילות ערה מאוד בשוק זה".