סוניגו מרחיבה את סל הפתרונות ליבואנים וליצואנים

החברה, שאף רכשה מלגזה חדשה עם יכולת הרמה של 50 טון, מציעה כיום מגוון רחב של פתרונות כגון איסוף משלוחים מחצר היצואן / ספקים המכלה, קיבוע ושירותי אחסנה מסוגים שונים. דוד סוניגו: נותנים ללקוח שירות מא׳ ועד ת׳


10:30 ,19.01.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת סוניגו שדרגה לאחרונה את מסוף המכולות שלה בסניף החברה בבני דרום והודיעה על הרחבת סל השירותים הלוגיסטיים שהיא מעניקה ליבואנים וליצואנים.

 

החברה, שאף רכשה מלגזה חדשה עם יכולת הרמה של 50 טון, מציעה כיום מגוון רחב של פתרונות כגון איסוף משלוחים מחצר היצואן / ספקים שונים, המכלה, קיבוע וקשירה לטובת שילוח ימי עבור היצואנים, ריקון ופריקת מכולה, משטוח, סימון, הובלה לחצר היבואן, וכן שירותי אחסנה במכולות ריקות מסוגים שונים, מכולות קירור ואחסון חצר, כל זאת בנוסף לאחסון המוצע כיום. סוניגו מציעה בנוסף פתרונות שרשרת אספקה מלאה הכולל שירותי משאיות, טריילרים ואף שימוש במנופים למתן פתרונות יחודיים לשינוע, פריקה והצבה.

 

דוד סוניגו, הבעלים של סוניגו: ״השירותים החדשים שלנו פונים ליצואנים וליבואנים עם משלוחים קבועים שמחפשים שותף לוגיסטי כמונו וראש שקט. אנחנו יודעים לספק מגוון רחב מאד של פתרונות, לתפור את החליפה לפי הדרישות ולתת ללקוח את השירות שמתאים בדיוק עבורו מא׳ ועד ת׳, וזה סימן ההיכר של סוניגו״.

 

אחד השירותים המיוחדים שאנחנו מציעים זה השכרת מכולות פרטיות, לקוחות יכולים לשכור או לרכוש מכולות בגדלים שונים אשר בהן יוכלו להמכיל ציוד שלהם לאחסון לטווח ארוך או קצר, חברות אשר צריכות פתרונות זמניים או קבועים לאחסון ציוד או מלאי מת לתקופת החורף או למטרת פינוי שטחי אחסנה לטובת שטחי ייצור או משרדים, אנחנו נספק את המכולה עד לחצר הלקוח אשר יוכל למלא את המכולה בעצמו או להזמין את השירות מאיתנו בכל מקום בארץ במחירים אטרקטיביים, בסיום אנחנו ניקח אותה לאחסנה אצלנו.

 

דוד סוניגו מוסיף כי הניסיון של החברה בפעילות מופעים, תערוכות ורילוקיישן, הוביל אותה להיכנס לתחום המטען הכללי יותר ויותר. ״לכן גם פתחנו את המסוף בבני דרום כדי שנוכל לתת יותר שירותים ליבואנים וליצואנים. אנחנו יכולים להיות one stop shop ואנחנו יכולים להיות גם חלק שרשרת השילוח והאספקה. אנחנו יודעים לתת שירותים בחלקים וגם להתממשק עם חברות שילוח אחרות - לפי בחירת הלקוח״.