סינדי מילר מונתה כנשיאת UPS באירופה

מילר, כיום נשיאת החברה בבריטניה, אירלנד והארצות הנורדיות, היא בעלת ותק של 24 שנים בחברה. בנוסף, מונה דרק וודוורד לתפקיד נשיא לשווקים מתפתחים


00:00 ,24.03.2013 מאת: מערכת פורט2פורט

ענקית השילוח UPS הודיעה על מינויה של סינדי מילר לתפקיד נשיאת UPS באירופה.

בנוסף הודיעה החברה על מינויו של דרק וודוורד לתפקיד נשיא לשווקים מתפתחים.

מילר מכהנת היום כנשיאת UPS בבריטניה, אירלנד והארצות הנורדיות. היא תחליף בתפקיד את ג'ים ברבר, שמונה כנשיא חברת UPS הבינלאומית.

מילר, בעלת ותק של 24 שנים ב-UPS, מילאה שורה של תפקידי ניהול בכירים בארצות הברית ובאירופה. לאחרונה היא ניהלה ב- UPS את פעילות הלוגיסטיקה והמסירה של יותר מ-30 מיליון פריטים במהלך אולימפיאדת לונדון 2012.

וודוורד מונה לנהל צוות חדש, שיעסוק בגיבוש ובניהול האסטרטגיה של UPS בשווקים מתפתחים. כיום הוא מכהן כנשיא לשילוב עולמי והוא בעל ותק של 28 שנים ב-UPS. לוודוורד ניסיון בינלאומי עשיר, במיוחד בשווקים בעלי קצב צמיחה מהיר דוגמת סין.

"הסחר הבינלאומי יוסיף לצמוח ו-UPS ממוצבת היטב, הודות לטכנולוגיה מעולה ורשת לוגיסטיקה עולמית משולבת", אמר נשיא חברת UPS הבינלאומית דן ברוטו, "המנהיגות של סינדי ודרק תמלא תפקיד חשוב מאי פעם במיצוי הזדמנויות הצמיחה שניצבות לפנינו, ובמיוחד בכל הקשור לחיזוק מעמדנו בשווקים מתפתחים. שניהם מנהיגים במלוא מובן המילה, ממחויבות איתנה לשירות לקוחותינו ועד לאימוץ שיטות עסקיות בנות קיימא, הטובות מסוגן".