עלייה של 19% בתעבורה שבין סוכני רשת טנדם

נציגים של חברת ציאור לוגיסטיקה ישראל חזרו מהכנס השנתי שהתקיים בניו אורלינס, בו הושם דגש על הלקוחות וחשיבות המשלח בשרשרת הלוגיסטית


00:00 ,03.04.2013 מאת: מערכת פורט2פורט

נציגי חברת ציאור לוגיסטיקה ישראל חזרו מכנס סוכני טנדם שהתקיים השנה בניו אורלינס.

יותר מ-100 משלחים מנוסים וותיקים מרחבי העולם התאספו לכנס השנתי השביעי של Tandem, כשכל סוכן מייצג את רשת טנדם במדינתו.הכנס מהווה פלטפורמה מצוינת לחיזוק שיתופי פעולה וחברות בין הסוכנים השונים וכמובן לפיתוח קשרים עסקיים חדשים. מארחי הכנס השנה היו חברתUSA CH POWELL, אחת מחברות המייסדות של הרשת בשנת 2007.

השנה הושם הדגש בכנס על לקוחות שונים, המשנעים את מטעניהם דרך טנדם. ביומו השני של הכנס הרצו הלקוחות על הצדדים השונים של השילוח ועל הטיפול במוצרים ובשירותים שלהם וחשיבותו של המשלח בשרשרת הלוגיסטית.

הדוח השנתי הראה לכולם שסך התעבורה בנפח שבין סוכני רשת טנדם עלה בשנת 2012, זו השנה החמישית ברציפות, ב-19% בהשוואה ל-2011.

אחת המטרות לשנת 2013 היא להמשיך בגידול מספר משלוחי האוויר בפרט ובאחוז משלוחים בכלל. הנהלת טנדם מצפה לעמוד בהצלחה בשתי המטרות שהוצבו, בעידוד הסוכנים להגדיל את היקף המשלוחים במסגרת רשת סוכני טנדם הבינלאומית, ובעזרת מינוי סוכנים חדשים לרשת באזורי פיתוח כמו אפריקה ומדינות חבר העמים לשעבר. בנוסף, ועדות מחוזיות יתנו יעודדו את קידום הפיתוח העסקי והמסחרי בין המדינות בעולם.

הכנס השנתי הבא יתקיים באיסטנבול.