פנאלפינה מחכה להסתער על השוק באיראן

ענקית השילוח הבינלאומי מחזיקה סוכנות באיראן מאז 2000 ורואה פוטנציאל עסקי במגזרי ההייטק, טלקום, כלי רכב וחלל


11:55 ,15.10.2015 מאת: מערכת פורט2פורט

ענקית השילוח הבינלאומי פנאלפינה מוכנה, רוצה ומסוגלת – כדבריה - לשרת את דרישות הסחר של איראן לאחר הסרת הסנקציות הכלכליות שהטילו עליה מדינות המערב בעקבות תוכנית הגרעין.

 

אמר סמנכ"ל פנאלפינה למזרח התיכון ואפריקה פטר טריבל: "איראן היא שוק אטרקטיבי מאוד עבור פנאלפינה, שוק בו אנו רוצים לצמוח עם העסקים שלנו החל מהיום הראשון לאחר הסרת הסנקציות. אנו רואים הזדמנויות עסקיות באיראן, בראש ובראשונה במגזרי הגז והנפט. התשתיות במגזרים אלה לא טופלו כהלכה ולאיראן יש הרבה עבודה לעשות. מגזרים אחרים בהם אנו מזהים הזדמנות הם הייטק, טלקום וכלי רכב".

 

טריבל הוסיף, שפנאלפינה מעוניינת מאוד גם בתעשיית החל של איראן, ואמר כי כל צי המטוסים האיראני מורכב ממטוסים ישנים אותם צריכים להחליף. טריבל דיבר גם על פוטנציאל עסקי גדול עבור החברה בשוק הקמעונות והיצרנות באיראן.

 

"למרות הסנקציות, לאנשים באיראן יש כסף להוציא", אמר טריבל, "מה שאנו רואים עכשיו, הוא רעב גדול לשינוי. אנו לא מצפים לעמוד בפני משוכות רציניות באיראן מבחינה רגולטורית, או משפטית. קל יחסית להקים חברה באיראן".

 

יצוין כי פנאלפינה מחזיקה מאז שנת 2000 סוכנות באיראן בשם Chain International Transport Co.. הסוכנות מחזיקה במשרד בטהראן, עם סניפים ברחבי איראן.