צפי ב-UPS לשילוח של 585 מיליון חבילות

החברה מגייסת 95 אלף עובדים זמנים לקראת עונת השיא, ובעיקר 22 בדצמבר, בו היא צפויה לשלח 34 מיליון חבילות, בהשוואה ל-17 מיליון חבילות ביום רגיל


10:24 ,01.12.2014 מאת: מערכת פורט2פורט

ענקית השילוח העולמית UPS מתכוננת לגידול הצפוי במשלוחים בעונת החגים הקרובה, ובמיוחד לקראת חג המולד וראש השנה האזרחית.

 

השנה צופה UPS תנועה של יותר מ-585 מיליון חבילות בחודש דצמבר, עלייה של 11% לעומת 2013. השיא צפוי ב-22 לדצמבר, בו צפויה UPS לספק ברחבי העולם כ-34 מיליון חבילות, לעומת 17 מיליון חבילות ביום רגיל.

 

UPS מבצעת לאורך כל השנה הכנות לקראת השיא הצפוי של עונת החגים. בין השאר, פתחה החברה 47 מתקנים חדשים והרחיבה מתקנים קיימים ברשת. בנוסף UPS חנכה 15 "מרכזי שילוח ניידים", כהגדרתה, המסוגלים לתפעל באופן עצמאי בין 60 ל-90 כלי רכב ולעבור בכל פעם למקום אליו הם נדרשים. החברה החלה גם בגיוס של כ-95 אלף עובדים עונתיים, על מנת לעמוד בעומס הצפוי ולדאוג כי כל החבילות יגיעו ליעדיהן בזמן.

 

UPS השקיעה ופיתחה פתרונות IT חדשים בתחומי החיזוי, המעקב אחר סטטוס החבילה והתקשורת עם הלקוחות. טכנולוגיות נוספות יבצעו אוטומציה במערכות מיון, תוך שדרוג יכולת המעקב אחר חבילות בתוך הרשת. המערכות החדשות יסונכרנו לטובת לקוחות הקצה אשר יוכלו לעקוב אחר המשלוח באתר.

 

גם ב-UPS בישראל מתכוננים לעונת החגים וצופים עליה בכמות משלוחי מתנות מישראל לחו"ל בתקופה זו, וגידול משמעותי בפעילות הכללית לעומת ימים רגילים. גם השנה השיקה UPS בישראל קטלוג חג המכיל מתנות תוצרת הארץ ומציע מגוון רחב של פתרונות בעלויות משתנות, כולל מתנות המהוות תרומה לקהילה.