קבוצת מעין חגגה 40 באירוע חברה בכפר הנופש רמות

במהלך הערב הראשון, ולאחר ארוחה חגיגית, חולקו שעונים יוקרתיים ל-14 עובדים בעלי ותק של 25 שנה ומעלה בחברה. ג'קי נגלר ועוזי אהרוני: גאים לחגוג 40 שנות פעילות בנופי הצפון ולהודות לעובדים המסורים


11:40 ,09.04.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

מנהלי ועובדי קבוצת מעין חגגו יחד עם בני הזוג 40 שנה לקבוצת מעין באירוע סופשבוע בן שלושה ימים בכפר הנופש רמות שברמת הגולן.

 

במהלך הערב הראשון, ולאחר ארוחה חגיגית, חולקו שעונים יוקרתיים ל-14 עובדים בעלי ותק של 25 שנה ומעלה בחברה. ג'קי נגלר ועוזי אהרוני, מייסדי החברה, סיפרו בהתרגשות רבה על הדרך הארוכה של חברת מעין מיום הקמתה, סקרו את ההישגים המקצועיים של החברה לאורך השנים כמו רק לאחרונה הסמכת קבוצת מעין לגורם כלכלי מאושר וצעדי ההיערכות של החברה לקראת אתגרים עתידיים בטווח הרחוק והקרוב כחלק מהערכות החברה להפעלת מערכת שער עולמי של המכס. "אנו גאים לחגוג ארבעים שנות פעילות בנופי הצפון ולהודות לעובדים המסורים שלנו ללקוחותינו ובטוחים שנמשיך להיות כוח מוביל בתחום השילוח הבינלאומי, עמילות המכס והלוגיסטיקה עוד שנים רבות".

 

דודי רוזברוך, מנכ"ל מעין אוברסיז, ציין בדבריו כי "הכוח של מעין טמון בעובדיה, במקצועיות שלהם וברמת השירות שאנחנו מעניקים ללקוחות שלנו שכל אחד מהם חשוב לנו". במהלך הערב הפתיעו עובדי החברה את עוזי אהרוני וג'קי נגלר בדיוקנאות שמן אישיים שצוירו על ידי צייר אומן.

 

במהלך סוף השבוע יצאו עובדי מעין לטיולי טרקטורונים בהרי נפתלי שבגליל העליון, לסיורים מודרכים בעיר צפת ובדרום רמת הגולן.