קרן ההשקעות פימי מכרה אחזקותיה באוריין

על פי דיווח של אוריין לבורסה לניירות ערך, מכרה קרן פימי את אחזקותיה בחברה. בעקבות העסקה הגדיל חן למדן את אחזקותיו באוריין בכחמישה מיליון שקלים. פימי רכשה 40% ממניות החברה ב-2006


00:00 ,30.06.2011 מאת: מערכת פורט2פורט

קרן ההשקעות פימי (FIMI ISRAEL OPPORTUNITY FUND), שבשליטת ישי דוידי מכרה אתמול את אחזקותיה בחברת הלוגיסטיקה אוריין, לפי מחיר של 19 שקל למניה. כתוצאה מכך גרפה קרן פימי סכום של כ- 33 מליוני שקלים כתוצאה מהמכירה. כך עולה מדיווח של אוריין לבורסה לניירות ערך.

מהדיווח עולה כי, בין קרן פימי וחן למדן, בעל השליטה בחברת אוריין, היה קיים הסכם בעלי מניות ושליטה משותפת, אשר הסתיים בעקבות מכירת המניות.

ככל הידוע, בעקבות מכירת המניות, הגדיל למדן את אחזקותיו בחברה בהיקף של כחמישה מיליון שקלים וחברת הביטוח מגדל תהפוך לבעלת עניין באוריין כתוצאה מהרכישה.

נזכיר כי, במאי 2006 רכשה קרן ההשקעות פימי 40% ממניות אוריין. שווי הרכישה עמד על 10 מיליון דולר, והיא שיקפה לחברת אוריין שווי של 25 מיליון דולר. למדן ציין אז: "כחברה פרטית מובילה בתחומה בעלת שיעורי צמחיה גבוהים פנו אלינו בשנים האחרונות משקיעים שונים בהצעות אטרקטיביות. הבחירה שלנו בישי דוידי ובקרן פימי נובעת מתפיסת השותפות, מהאמון ומהיכולות של הקרן בכלל ושל ישי בפרט".