תוצאות חיוביות ל-Kuehne + Nagel ברבעון למרות מצב השוק

החברה הצליחה להגביר את הובלת המטען האווירי והימי למרות המיתון במהלך הרבעון השלישי וסגרה פעילויות לא רווחיות


00:00 ,16.10.2012 מאת: מערכת פורט2פורט

ענקית הלוגיסטיקה השוויצרית Kuehne + Nagel רשמה תוצאות משופרות ברבעון השלישי של 2012, בעיקר הודות לעלייה בהובלה ימית ואווירית, וכן כתוצאה מייעול הניהול. זאת למרות המיתון הכללי בפעילות במהלך הרבעון.

ברבעון השלישי רשמה החברה עלייה של 12.4% בהכנסות, עם עלייה של 6.9% ברווחים, בהשוואה לרבעון השלישי של 2011. ה-Ebitda שהציגה החברה ברבעון רשמה עלייה של 3.1%.

במהלך תשעת החודשים הראשונים של השנה, רשמה החברה עלייה של 6% בהכנסות, עד כדי 12.791 מיליארד אירו וכן עלייה של 4% ברווחים, עד כדי 3.768 מיליארד אירו, בהשוואה לתשעת החודשים הראשונים של 2011.

סך הטיפול במכולות במהלך תשעת החודשים הראשונים של השנה עלה ב-7% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. בהודעת הנהלת החברה נמסר, שהפעילות התמתנה משמעותית במהלך הרבעון השלישי של השנה ברוב קווי הסחר. התנועה בקו אסיה-אירופה, למשל, קטנה ב-10% בהשוואה לרבעון השני של השנה.

הדרישה, נמסר בהודעה, רשמה ירידה גם בהובלת מטען אווירי במהלך הרבעון השלישי של השנה. למרות זאת, החברה הצליחה להגדיל את סך טון המטען ששינעה ב-3% וב-2% עבור תשעת החודשים הראשונים של 2012. החברה מסרה עוד, שהשווקים בקווי אנטרא-אסיה, דרום וצפון אמריקה הראו תוצאות חזקות.

במהלך הרבעון השלישי של השנה סגרה החברה אתרים לא רווחיים והתמקדה בהגדלת הרווחיות ובצמיחה, עם הרחבת פעילויות עבור לקוחות בינלאומיים.