יפאורה - תבורי מצטיידת ב-10 מלגזות חשמליות של טויוטה

המלגזות החשמליות להרמת 3.5 טון כוללות מצברי ליתיום שיאפשרו עבודה של 24 שעות ברצף. השימוש במלגזות החדשות צפוי להביא לעלייה משמעותית בתפוקות לצד ירידה בעלויות ושמירה על רמת בטיחות גבוהה וסביבה נקייה


12:05 ,22.03.2021 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת יפאורה - תבורי, החברה השנייה בגודלה בשיווק וייצור משקאות קלים, חתמה על עסקה לרכישת עשר מלגזות חשמליות להרמת 3.5 טון מתוצרת TOYOTA הכוללות לראשונה מצברי ליתיום רבי עוצמה, שיאפשרו עבודה של 24 שעות ברצף ללא צורך בהחלפת מצבר במהלך יום העבודה.

 

בהמשך להחלטתה של יפאורה - תבורי לשדרג את כל צי המלגזות שברשותה, החברה רכשה במהלך שנתיים האחרונות למעלה מ-50 מלגזות של TOYOTA, מותג המלגזות המוביל בעולם. כל המלגזות כוללות מתקן הרמה ייחודי מסוג דאבל-פאלט להרמת שני משטחים בו זמנית מתוצרת חברת קאסקייד, חברה בת של TOYOTA.

 

בנוסף, מחקרים מראים שרמת הניצול הממוצעת של צי מלגזות היא נמוכה מאוד ועומדת על 35% בלבד. בעזרת ה- i-site, מערכת ניהול הצי של TOYOTA, הכוללת קישוריות של המלגזות באמצעות הענן וחיבור ישירות למערכות של יפאורה - תבורי, כל המלגזות משדרות ומעבירות מידע לפורטל ייעודי של TOYOTA המאפשר ניהול ובקרה על צי המלגזות, בסטנדרטים הגבוהים ביותר המובילים לעלייה בתפוקות, חיסכון בעלויות, הגברת בטיחות השימוש למפעיל, למלגזה ולמפעל, שמירה על איכות הסביבה ועוד.

 

״אנו גאים בהחלטתה של יפאורה – תבורי להצטייד במלגזות הליתיום החדשניות של TOYOTA״, אמר ירון גורטלר, מנכ״ל יוניון רכב תעשייתי. ״הטכנולוגיה המתקדמת של המלגזות, בשילוב מערכת ניהול הצי i-site  ומערך השירות המקצועי המיומן שלנו, מעניקים ערך מוסף אמיתי ותועלות יוצאות דופן שמביאות לחיסכון ושיפור ביצועים שתורמים להצלחה העסקית״.

 

יוניון רכב תעשייתי בע״מ מקבוצת יוניון היא היבואנית והמשווקת של מלגזות, עגלות וכלי השינוע של TOYOTA, מותג ציוד השינוע המוביל בעולם ושל משאיות HINO, זרוע המשאיות הגלובלית של TOYOTA, המובילה כבר למעלה מ-45 שנה את שוק המשאיות הבינוניות והכבדות ביפן. יוניון השלימה לאחרונה את רכישת חברת דנזיו פתרונות שינוע  ומיזוגה ובכך היא מציעה את המגוון הרחב בישראל של פתרונות שינוע למחסנים ומפעלים, בין היתר של מותגי BT ו-RAYMOND אשר נמנים על קבוצת TOYOTA העולמית. מהלך זה נעשה בהתאם לתפיסה השיווקית והתפעולית הגלובלית של TOYOTA הדוגלת במתן כלל הפתרונות ללקוח באופן רחב ומקיף. המטרה היא להיות הבחירה הראשונה של הלקוח כשותף עסקי בתחום השינוע התעשייתי והלוגיסטי.