סימנס ו- SAP בשת״פ להאצת הטרנספורמציה התעשייתית

יחדיו החברות יספקו פתרונות תוכנה משולבים מקצה לקצה; השת"פ ימנף את הניסיון והטכנולוגיה של שתי החברות כדי לספק חוט דיגיטלי כפתרון למהפכת Industry 4.0; SAP תציע את פתרון Teamcenter של סימנס, וסימנס פתרונות SAP למיקסום ערך עסקי


14:36 ,18.08.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

 

 

סימנס (Siemens) ו- SAP הכריזו היום על שותפות חדשה שתמנף את מומחיותם בתעשייה ותאגד את פתרונות התוכנה המשלימים שלהם למחזור חיי המוצר, שרשרת האספקה וניהול הנכסים כך שלקוחותיהם יוכלו לספק חדשנות ומודלים עסקיים שיתופיים שיאיצו טרנספורמציה בתעשייה ברחבי העולם.

 

באמצעות הסכם זה, SAP וגם סימנס יוכלו להציע ללקוחות את הפתרונות המשולבים והמשופרים שלהם לניהול מחזור חיי המוצר (PLM), שרשרת אספקה, שירות וניהול נכסים. פתרונות אלו יאפשרו ללקוחות ליצור חוט דיגיטלי שמשלב את כל הדגמים וההדמיות הווירטואליות של מוצר או נכס עם מידע עסקי בזמן אמת, משוב ונתוני ביצועים לאורך מחזור החיים כולו.

 

"טרנספורמציה דיגיטלית תהיה קריטית עבור תעשיות הייצור כדי להגדיל את הפרודוקטיביות, את הגמישות ולהאיץ את החדשנות, ולכן חברות צריכות להתאגד בדרכים חדשות כדי לאפשר את הארגון הדיגיטלי," אמר קלאוס הלמריך, חבר מועצת המנהלים של סימנס AG ומנכ"ל סימנס תעשיות דיגיטליות.

 

"בעוד יצרנים מתכננים ומספקים מוצרים ונכסים חכמים יותר, גישה למידע עסקי בזמן אמת לרוחב רשתות היא קריטית על מנת להביא חידושים חדשים ומשופרים לשוק מהר יותר," אמר תומאס סורסינג חבר הוועד המנהל של SAP SE ואחראי על הנדסת מוצר.

 

בהודעה משותפת של החברות נמסר כי בעתיד SAP וסימנס יוכלו להציע פתרונות חדשים המשלבים את הטכנולוגיות שלהם על מנת לסייע לחברות לקצר זמן לשוק (time to market) על ידי מינוף נתוני 4.0 Industry באמצעות נכסים ומוצרים חכמים. זה גם יעניק לארגונים את היתרון של שילוב תובנות לקוח בפיתוח מוצרים באמצעות פתרון כולל, החל מתכנון מוצר ועד שירות וניהול נכסים.

 

כצעד ראשון בשותפות, SAP תציע את תוכנת Teamcenter של סימנס, וסימנס תציע את תוכנות SAP Intelligent Asset Management ואת SAP Portfolio and Project Management בכדי למקסם את הערך העסקי עבור יצרנים ומפעילים. שתי החברות ישתפו פעולה כדי לפתח יישומים מפרספקטיבה של מחזור חיים מקצה לקצה על מנת לעזור ללקוחות להשיג חוט דיגיטלי המשפר את ביצועי העסק.

 

אלדר צ'יפרוט, מנהל תחום שרשרת אספקה דיגיטלית ב-SAP ישראל סיכום ואמר: "שילוב מקדים של יישומי PLM, ERP, מאפשר למשתמשים העסקיים בחברות בכל גודל חזרה אל פיתוח המוצר בכל שלב בחייו. זאת כיוון ששילוב זה מפשט משמעותית ביצועי שינויים ותוספות ומייתרים את הצורך בתחזוקת אינטגרציות מסובכות ויקרות עבור ה-CIO״.