גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 16.11.2018
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.717 +0.595
אירו 4.2169 +0.924
ליש"ט 4.7507 +0.604
100 יין 3.2799 +0.681
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

יצוא שתילי בננות לאקוודור

במשך ארבעה ימים ביקרו בישראל מנהל הרשות להגנת החי והצומח (SESA) ויועץ בכיר לשר החקלאות של אקוודור והתרשמו ממערך הפיקוח של השרותים להגה"צ ולביקורת ומייצור תרביות ריקמה של שתילי בננה בישראל. בעקבות ההתרשמות החיובית של האורחים יחודש האישור ליצוא התרביות לאקו
10.04.05 / 00:00
יצוא שתילי בננות לאקוודור
10.04.05
יצוא שתילי בננות לאקוודור

ביקור מוצלח של מנהל הרשות להגנת החי והצומח (SESA) בישראל יאפשר חידוש יצוא תרביות בננה לאקוודור
 
במשך ארבעה ימים ביקרו בישראל מנהל הרשות להגנת החי והצומח (SESA) ויועץ בכיר לשר החקלאות של אקוודור והתרשמו ממערך הפיקוח של השרותים להגה"צ ולביקורת ומייצור תרביות ריקמה של שתילי בננה בישראל. בעקבות ההתרשמות החיובית של האורחים יחודש האישור ליצוא התרביות לאקוודור.
 
היצוא של החומר לאקוודור הופסק בשנת 1999 בעקבות שמועות שהתפשטו באקוודור על כך ששתילים מישראל נמצאו נגועים בוירוס Bunchy Top, מחלת הסגר שכלל איננה קיימת בישראל. בדיקה שערכו רשויות משרד החקלאות באקוודור, העלו כי השתילים הנגועים שווקו תחת השם של מדינת ישראל אף כי כלל לא היו כאלה. האורחים רמי הדרג הוזמנו ע"י השרותים להגה"צ ולביקורת כהשלמה לבדיקה שערכו במדינתם. הביקור נערך בין התאריכים 22-26 במרץ 2005, על פי בקשת משתלת תרביות רה"ן מקיבוץ ראש הנקרה המייצרת את השתילים המיוצאים, במטרה לחדש את היצוא מישראל.
 
לאורחים הוצג מבנה השרותים להגה"צ ולביקורת, מערך הפיקוח על ייצור שתילים וזרעים בכלל ועל שתילי בננה בפרט, כן הוצג בראש הנקרה כל מערך הייצור הקפדני של תרביות ריקמה של השתילים. האורחים התרשמו מאד ממה שהוצג בפניהם וסוכם כי הנהלת השרותים להגה"צ ולביקורת בישראל תפנה באופן רשמי ל- SESA בבקשה לחדש את היצוא ולאור ההתרשמות החיובית שלהם בארץ הבקשה תאושר.

המגזין הדיגיטלי
גיליון 925
פייסבוק

×