ד״ר גלעד גולוב הוא המועמד המוביל לתפקיד מנכ״ל מכון התקנים

ועדת האיתור לבחירת המנכ״ל, בראשות מ״מ יו״ר המכון רובי גינל, בחרה בגולוב, מנכ״ל החברה לשירותי איכות סביבה, פה אחד, ותגיש מועמדותו לאישור הוועד הפועל של מכון התקנים בתחילת אוגוסט. המינוי יועבר לאחר מכן לבדיקת הוועדה המייעצת למינויים בכירים בשירות המדינה


10:24 ,29.07.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

לאחר חודשים ארוכים בהם אין למכון התקנים מנכ״ל קבוע, מסתמן כי ד״ר גלעד גולוב, מנכ״ל החברה לשירותי איכות סביבה, הוא המועמד המוביל לתפקיד מנכ״ל המכון.

 

ועדת האיתור לבחירת המנכ״ל, בראשות מ״מ יו״ר המכון רובי גינל, ביצעה בחודשיים האחרונים תהליך מיון ואיתור מקצועי, אליו הגיעו לבסוף שלושה מועמדים מובילים ומהם נבחר ד״ר גולוב פה אחד. זאת, לנוכח הצלחותיו המוכחות בחברה שתחת ניהולו, ולאחר סדרת מבחנים וראיונות.


גולוב שימש בעברו בתפקידים שונים בתעשייה ובאקדמיה: מנכ״ל החברה לשירותי איכות סביבה, מרצה במחלקה להנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטת בן גוריון, מנהל באגף מחקר במפעלי ים המלח ועוד.

 

ועדת האיתור תמליץ גם על התאמתם לתפקיד של שני נציגי משרד הכלכלה והתעשייה: אוהד כהן, מנהל מינהל סחר חוץ במשרד ורן קיוויתי, מנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים.


ממכון התקנים נמסר כי עם אישור הוועד הפועל של מכון התקנים, יועבר המינוי לבדיקת הוועדה המייעצת למינויים בכירים בשירות המדינה. בוועדת האיתור השתתפו נציגי משרדי האוצר והכלכלה, התעשיינים, איגוד לשכות המסחר והמהנדסים ונודע כי כולם תמכו במועמדותו של גולוב. נודע כי במסגרת התהליך, ועדת האיתור אף בדקה דו״חות של רשות החברות אודות החברה לשרותי איכות סביבה והחליטה כי אין בהם לפגוע בהמלצתה לוועד הפועל אודות מינויו של גולוב. הוועדה תגיש את המלצתה לאישור הוועד הפועל של המכון בתחילת אוגוסט.