גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 24.11.2017
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.513 +0.028
אירו 4.1642 +0.077
ליש"ט 4.6805 +0.064
100 יין 3.1544 -0.149
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

מכון התקנים: המעבדה לכימיה בריאות וסביבה אושרה ע״י ה-CPSC האמריקני

אילן כרמית, מ"מ מנכ"ל מכון התקנים הישראלי: השירות החדש אותו מציע המכון יעודד את הייצוא במגוון תחומים, במיוחד לשוק האמריקני
10.09.17 / 13:25
מכון התקנים: המעבדה לכימיה בריאות וסביבה אושרה ע״י ה-CPSC האמריקני
10.09.17
מכון התקנים: המעבדה לכימיה בריאות וסביבה אושרה ע״י ה-CPSC האמריקני

המעבדה לכימיה בריאות וסביבה במכון התקנים הישראלי אושרה על-ידי ה-CPSC  האמריקני כמעבדה לביצוע בדיקות לצעצועים ולמוצרי צריכה אחרים המיועדים לשוק האמריקני.

 

ועדת ה-consumer product safety commission) CPSC) הינה ועדת בטיחות למוצרי צריכה של ארה"ב. גוף זה הינו גוף רגולטורי הקובע את הדרישות ואת הרגולציה לכל מוצרי התינוקות והילדים בארה"ב והוא אמון על שמירת ילדים ומשפחות מהיפגעות בלתי סבירה ממוצרי צריכה.

 

ממכון התקנים נמסר כי יצרנים ישראלים יוכלו כעת לבדוק את המוצרים שלהם המיועדים לייצוא כאן בישראל. לדברי מכון התקנים, היצרנים יוכלו להצטייד באישורים המתאימים וליהנות ממגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת כגון פישוט התהליכים ביורוקרטים הכרוכים בייצוא מוצרים לחו"ל, כניסה חלקה לשוק האמריקני תחת המעטפת של מכון התקנים הישראלי, קבלת מידע מקיף ואמין בזכות האישורים של ה- CPSC, עלויות בדיקה מופחתות, לוגיסטיקה פשוטה יותר ואפשרות לתקן את הליקויים לפני המשלוח וסביבה עסקית ישראלית מוכרת.

 

אילן כרמית, מ"מ מנכ"ל מכון התקנים הישראלי: "מכון התקנים מציע מגוון שירותים ליצואן הישראלי במטרה להקל עליו את הסחר עם מדינות אחרות בעולם. השירות החדש אותו מציע המכון יעודד את הייצוא במגוון תחומים, במיוחד לשוק האמריקני".

 

למעבדה לכימיה בריאות וסביבה במכון התקנים הישראלי הסמכה של ANAB (גוף הסמכה אמריקאי) למגוון בדיקות כימיות, מכניות ופיזיקליות למוצרים הבאים במגע עם מזון ומים; צעצועים ומוצרי תינוקות; טקסטיל; תכשיטי מבוגרים ותכשיטי ילדים; RoHS, מזון ומשקאות משכרים לפי תקנים אירופיים ואמריקניים. בין הבדיקות ניתן למצוא תכולה ונדידה של מתכות כבדות, פתלאטים, ביספנול A, דליקות צעצועים, הרכב טקסטיל, עמידות בכביסה / זיעה / שפשוף ועוד.

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גליון 912
פייסבוק

×