גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 22.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.69 -0.216
אירו 4.1932 -0.24
ליש"ט 4.7596 -0.067
100 יין 3.3733 +0.021
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

נחנכו משרדי בית מכס אשדוד המשופצים

כ-300 אורחים לטקס ובהם ערן יעקב, מנהל רשות המסים שאמר: ״נשים את הלקוח במרכז וניתן שירות הרבה יותר טוב״. אבי ארדיטי: ״העובדים יודעים לקחת את החזון ולהפוך אותו למציאות״ רפי גבאי: רמת השירות לא ירדה במהלך השיפוץ. אמיר שני: תודה בשם קהיליית סחר החוץ
16.05.18 / 15:10
מימין: אבי ארדיטי, ערן יעקב ורפי גבאי
16.05.18
מימין: אבי ארדיטי, ערן יעקב ורפי גבאי
16.05.18
נחנכו משרדי בית מכס אשדוד המשופצים
אמיר שני (מימין) בחברת ערן יעקב
16.05.18
אמיר שני (מימין) בחברת ערן יעקב
מימין: כפיר חן, אבי ארדיטי, ערן יעקב ורפי גבאי
16.05.18
מימין: כפיר חן, אבי ארדיטי, ערן יעקב ורפי גבאי
16.05.18
נחנכו משרדי בית מכס אשדוד המשופצים

כ-300 אורחים הגיעו היום לטקס חנוכת משרדי בית מכס אשדוד המשופצים במעמד סגן שר האוצר מר יצחק כהן, מנהל רשות המיסים מר ערן יעקב, ראש מנהל המכס מר אבי ארדיטי, סמנכ״ל בכיר למנהל ומשאבי אנוש מר כפיר חן. הטקס נערך באתר המשקף המכולות של בית מכס אשדוד וכלל גם הופעה וכיבוד ובסיומו הוזמנו המשתתפים לנסוע למשרדי המכס על מנת לקבוע מזוזות ולפתוח את המבנה. 

 

ערן יעקב, מנהל רשות המסים, בירך את הנוכחים וחלק עמם את תפיסת עולמו כמנהל רשות המסים החדש: ״חלק מהתפיסה שלי זה לשים את הלקוח במרכז. נגביר את אמון הציבור באמצעות שירות הרבה יותר טוב, ובאמצעות אכיפה הרבה יותר חכמה, הרבה יותר טכנולוגית וכמה שפחות תפריע לאנשים הנורמטיביים, שזה אומר ליבואן הנורמטיבי, לאזרח הנורמטיבי. את זה אפשר לעשות רק בעזרת טכנולוגיה ובאמצעות הנגשת השירות שלנו בצורה הרבה יותר טובה״.

 

מר יעקב התייחס למבנה החדש של בית מכס אשדוד ואמר כי מדובר במבנה הרבה יותר מודרני ואיכותי עם סביבת עבודה נעימה. ״מגיע לרפי שאפו גדול על זה. זו דוגמה לניהול טוב שמציג מצב של win-win. אני בטוח שסביבת העבודה החדשה תאפשר לכם להרגיש כמו בבית, וכך תוכלו לתת שירות יותר טוב״. 

 

אבי ארדיטי, מנהל רשות המכס, בירך את הנוכחים, ואמר: ״לאחרונה זכינו בשלושה פרסים בתחרות הארצית לנציגי ציבור – פעם שנייה בארבע שנים שאנו זוכים כמעט בכל הפרסים, ויש בזה סוג של אמירה. אין מנהל טוב ללא עובדים. העשייה של מינהל המכס חשובה ובנויה מאוד על המשאב האנושי. העובדים יודעים לקחת את החזון ולהפוך אותו למציאות. העלייה של מערכת שער עולמי לאוויר נעשתה בשיתוף של העובדים ושל גורמים בקהיליית הסחר של מדינת ישראל. החזון הוא להפוך להיות מכס הרבה יותר חכם והרבה יותר ממוקד״. 

 

ארדיטי הודה לרפי גבאי על העשייה המובילה בבית מכס אשדוד והודה גם לעובדים של בית מכס אשדוד. 

 

רפי גבאי, מנהל מכס אשדוד, בירך את הנוכחים וסיפר מעט על ההליך המורכב של שיפוץ מבנה מכס אשדוד אשר נעשה בכל הרבדים: בניית ממ״דים, הנגשה לבעלי מוגבלויות, בנייה ירוקה, הכנסת מערכות תשתית וטכנולוגיה מתקדמות ועוד. הוא הזכיר כי במהלך תקופת השיפוץ נאלצו עובדי המכס לעבור למשרדים זמניים למשך עשרה חודשים ועבדו בתנאים –לא תנאים על אף שאיכות השירות במהלך אותם חודשים לא נפגעה במאומה, ולראייה – במהלך השיפוץ עלתה מערכת שער עולמי לאוויר ונתנה מענה לאלפי פניות. 

 

מר גבאי סיפר כי במהלך שלוש השנים האחרונות טיפל בית מכס אשדוד בכ-65% מהיבוא של מדינת ישראל ובכ-4 מיליון מכולות. הוא ביקש להודות באופן אישי לכל אחד מהעובדות והעובדים של בית מכס אשדוד שהמשיכו במהלך השיפוץ בביצוע כל המשימות ללא לאות. 

 

אמיר שני, יו״ר איגוד התאגידים, ביקש להודות באופן מיוחד לעובדי בית מכס אשדוד אשר מטפל בלמעלה מ-3,000 מכולות ביום – כ-72% מהיבוא למדינת ישראל, והודה באופן מיוחד על העלאת שער עולמי לאוויר בצורה בה היא התבצעה וביקש לעשות זאת בשם כל קהיליית סחר החוץ שהיא היבואנים, היצואנים, סוכני המכס ועמילי המכס והמשלחים. ״עשיתם מאמצים אדירים והמערכת עלתה בצורה מדהימה. שאפו על הלילות והימים שהשקעתם. שיהיה בהצלחה״. 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 927
פייסבוק

×