גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 22.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.698 +0.163
אירו 4.2033 -0.109
ליש"ט 4.7628 -0.287
100 יין 3.3726 +0.089
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

איגוד לשכות המסחר: נוסד האיגוד הישראלי לכטב״ם

האיגוד יפעל בשיתוף פעולה והבנות עם קובעי מדיניות, רגולטורים ארגונים ומוסדות שונים, תוך הקפדה על ייצוג בעלי העניין באיגוד. את הארגון יזמו והקימו תא״ל (במיל׳) עדן אטיאס וסא״ל (במיל׳) אלון אונגר
13.05.18 / 12:58
מימין: אלון אונגר (צילום: ישראל דיפנס) ועדן אטיאס (צילום: ארכיון פאראזירו)
13.05.18
מימין: אלון אונגר (צילום: ישראל דיפנס) ועדן אטיאס (צילום: ארכיון פאראזירו)

איגוד לשכות המסחר הודיע על הקמת חטיבה ענפית חדשה: ״האיגוד הישראלי לכטב״ם (כלי טיס בלתי מאוישים)״. האיגוד הישראלי לכטב״ם הינו התארגנות של ארגונים, גופים, מוסדות וחברות המעוניינים בקידום חופש הפעולה, הכדאיות והפוטנציאל אזרחי והעסקי של תחום הכטב״ם, הכולל את תחום רבי הלהב, תוך קיום אסדרה של פעילות הענף.

 

האיגוד יפעל בשיתוף פעולה והבנות עם קובעי מדיניות, רגולטורים ארגונים ומוסדות שונים, תוך הקפדה על ייצוג בעלי העניין באיגוד, במטרה להגשים את היעדים הנגזרים ממהפכה טכנולוגית זו ומתוך הכרה ואמונה כי התגייסות כוללת יש בה כדי לאפשר עמידה והובלה של אתגר עכשווי זה.

 

לדברי יוזמי הארגון, תא״ל (במיל׳) עדן אטיאס מחברת ״פאראזירו״ וסא״ל (במיל׳) אלון אונגר, יו״ר ומייסד כנס UVID, הקמת התאגדות זו מתחייבת בימים אלה. 


לדברי אטיאס, ״אנו נמצאים בראשיתה של מהפכה טכנולוגית לה השפעה על כל תחומי החיים והמשק. חובה כי מדינת ישראל תתעדף ותסדיר לאלתר את הרגולציה המתחייבת, בהלימה ישירה ובקצב מקביל לזה הנערך בימים אלה בעולם״.

 

״האיגוד פתוח לכל בעלי העניין האזרחיים והמסחריים, אשר עוסקים בתחום התעופה הבלתי מאוישת בישראל ומעוניינים לקדם אותו״, מדגיש אונגר ומוסיף, ״המטרה הנה לאחד את כל העוסקים בעולם תוכן ייחודי זה, לפעול ביחד לקידום הקצאתם של משאבים ותשתיות לאומיות עבור ענף הכטב״ם, לעודד מצוינות ומקצוענות, יזמות וצמיחה, להוות כתובת לעסקים, למוסדות, לגופים האקדמיים ולרגולטורים ולבדל את העוסקים בתחום המסחרי מתחום הפנאי והתחביב״.

 

עו״ד אוריאל לין, נשיא איגוד לשכות המסחר, בירך על הקמת החטיבה החדשה וציין כי ״זוהי דוגמה נוספת לעוצמת המשק הישראלי. פיתוח של ענפי משק חדשים העונים להתפתחות הגלובלית, ללא כל סיוע של המדינה ועל אף קשיי הרגולציה אותם היא מציבה; זו גם התפתחות נוספת המצביעה בבירור היכן נוצרים מקומות העבודה בישראל״.

המגזין הדיגיטלי
גיליון 927
פייסבוק

×