בכירי חברת ענק לטכנולוגיה סלולרית יבחנו השקעות בתחום הטלקום

חברת InterDigital האמריקאית, שעוסקת בפיתוח טכנולוגיה לתקשורת סלולרית ומספקת פתרונות לחברות בינלאומיות, החליטה להתמקד בשוק המו"פ הישראלי


00:00 ,07.04.2013 מאת: מערכת פורט2פורט

נציגי חברת הטכנולוגיה הסלולארית האמריקאית InterDigital יגיעו היום (א') לישראל בכדי לבחון השקעות בתעשיית הטלקום.

הגעת המשלחת לישראל היא ביוזמה משותפת של הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה בניו יורק ומכון הייצוא. יצוין ששווי השוק של חברת InterDigital הינו כ-2 מיליארד דולר והכנסותיה ב-2012 הסתכמו ב-650 מיליון דולר בקירוב.

חברת InterDigital LLCעוסקת בפיתוח טכנולוגיות לתקשורת סלולרית, החל מפתרונות תשתית ועד מכשיר הקצה. החברה המציעה, בין השאר, פתרונות לחברות ענק בינלאומיות כגון אריקסון השוודית. בפעילותה שמה החברה דגש על מחקר ופיתוח פתרונות חדשניים, ובבעלותה כ-18 אלף פטנטים רשומים.

בחודשים האחרונים החליטה החברה להתמקד בשוק הישראלי לאור היכולות המוכחות של חברות ישראליות בתחום המו"פ, ומגוון הרב של פתרונות ייחודיים שפותחו בישראל עבור תעשיית המובייל הבינלאומית. בנוסף, הדגש והמשאבים הרבים שהחברה מקצה לפיתוח ופטנטים הופך את ישראל ליעד אטרקטיבי לשיתוף פעולה עם התעשייה והאקדמיה בישראל.

בישראל יבחנו בכירים בחרה שיתופי פעולה או השקעה בחברות ישראליות במבחר רחב של קטגוריות, כגון ביומטריקה, חיישנים, מחשוב ענן ועוד (Sensors, Mobile Payments/Secure Transactions, Mobile Cloud, Biometrics, Computer Vision, Disruptive RF architecture ).

בנוסף יקיימו נציגי אינטר-דיגיטל פגישות עבודה עם בכירים במשרד הכלכלה, לרבות גורמים בכירים בלשכת המדען הראשי, ובמטה לקידום השקעות, על מנת לדון באפשרויות שיתופי פעולה שונות; יקיימו פגישות עם נציגי האוניברסיטאות וכן עם חברות בינלאומיות שכבר הקימו מרכזי מו"פ בישראל.

נילי שלו הנספחת המסחרית בניו יורק של משרד הכלכלה: "מדובר בביקור ראשון של החברה. אנחנו מקווים שהחשיפה של החברה לחדשנות הישראלית תניב פעילות עסקית ותעודד אותה להרחיב את פעילותה בישראל".