הבורסה ליהלומים: תמריץ לקניינים מחו״ל

בורסת היהלומים הישראלית מציעה לכל קניין שיגיע בתקופת המבצע ואשר ירכוש יהלומים בשווי של 150,000 דולר לקבל החזר בגין כרטיס הטיסה לישראל בכיסוי של עד 1,000 דולר לכרטיס


10:48 ,08.09.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

הבורסה הישראלית ליהלומים השיקה השבוע סבב שני לתוכנית המשותפת של משרד הכלכלה והבורסה הישראלית ליהלומים שתסייע בשיווק היהלומים הטבעיים. מדובר בקמפיין FLY TO BUY Free במסגרתו הבורסה מזמינה קניינים מכל רחבי העולם להגיע ולרכוש יהלומים טבעיים בבורסה ליהלומים בר״ג בין החודשים ספטמבר עד דצמבר, ולזכות בהחזר של עלות כרטיס הטיסה לכל קניין שיגיע בחודשים הללו.

 

בורסת היהלומים הישראלית, מציעה לכל קניין שיגיע בתקופת המבצע ואשר ירכוש יהלומים בשווי של 150,000 דולר לקבל החזר בגין כרטיס הטיסה לישראל בכיסוי של עד 1,000 דולר לכרטיס.
 

לדברי יורם דבש, נשיא הבורסה ליהלומים: ״אנחנו משיקים סבב נוסף של המבצע בפני הקניינים מהעולם, במטרה לעודד אותם לעשות עסקים עם הבורסה הישראלית ליהלומים, שנחשבת אחת המובילות בענף היהלומים העולמי. המימון לפרוייקט יגיע מתקציב של 3 מיליון שקלים מסיוע שמשרד הכלכלה נותן לנו לקידום השיווק של היהלומים הטבעיים. מדובר בסיוע חסר תקדים שהממשלה מעניקה לענף, אשר מעניק לנו רוח גבית ומאפשר לנו להמשיך לפעול להשארת הענף כרלוונטי. במדינות אחרות שענף היהלומים שלהן משמעותי מספקים לענף היהלומים סיוע ממשלתי ישיר באופן הרבה יותר משמעותי, כפי שישראל תומכת בענף ההיי טק, ואנחנו שמחים על הבעת האמון של משרד הכלכלה בחשיבות האסטרטגית של הבורסה ליהלומים למשק הישראלי״.