גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 19.11.2017
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.519 -0.114
אירו 4.1506 +0.106
ליש"ט 4.6635 +0.314
100 יין 3.1267 +0.382
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

ההסתדרות: הכרזה על סכסוך עבודה במספר רשויות

סכסוכי עבודה ברשות השידור, בתאגיד השידור הציבורי, בשירות המדינה, שירות התעסוקה ובמוסד לביטוח לאומי. השבתת שירותי שע"מ נמשכת, ולעיצומים מצטרפים עובדי רשות האכיפה והגבייה
20.03.17 / 11:30
ההסתדרות: הכרזה על סכסוך עבודה במספר רשויות
20.03.17
ההסתדרות: הכרזה על סכסוך עבודה במספר רשויות

על רקע המשבר המחריף ברשות השידור, יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן הכריז אתמול  על סכסוך עבודה ברשות השידור, בתאגיד השידור הציבורי "כאן", בשירות המדינה ובתאגידים הקשורים, בשירות התעסוקה ובמוסד לביטוח לאומי.

 

בסכסוך שהוכרז ההסתדרות דורשת להפסיק את ההתעללות בציבור עובדי רשות השידור, להגן על תעסוקתם, לבטל את תופעת עובדי הקבלן בתאגיד, תוך מניעת העסקה של עובדים נוספים במתכונת פוגענית זו. כמו כן, ההסתדרות מלינה בסכסוך על תקינה חסרה בתאגיד שמטרתה להימנע מהעסקת עובדים בהתאם להתחייבויות.

 

בהסתדרות מציינים כי המשבר נעוץ בהתנהלות שאינה מקובלת ביחסי עבודה קיבוציים בכלל, וביחסי עבודה קיבוציים בשירות הציבורי בפרט. ההכרזה על הסכסוך תאפשר להסתדרות ולציבור העובדים להרחיב את צעדי הסולידריות לכל מקומות העבודה במגזר הציבורי.

 

נזכיר כי החל ממחר בהנחיית יו"ר ההסתדרות ניסנקורן, ובתיאום עם יו"ר הסתדרות עובדי המדינה אריאל יעקובי, מושבתים כל שירותי מערכת שע"מ (שירות עיבודים ממוכן) ברשות המסים, והופסק הליך גביית המסים במדינה. בנוסף להשבתת שע"מ, לצעדי ההזדהות מצטרפים היום גם עובדי רשות האכיפה והגבייה. במסגרת העיצומים, לא תהיה גביית קנסות ואגרות, ותופסק פעילות ההוצאה לפועל.

 

 

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גליון 912
פייסבוק

×