הסכם קיבוצי מיוחד בצמיגי אליאנס

ההסכם, שיחול על כ-400 עובדים, יהיה בתוקף עד סוף שנת 2024 ובמסגרתו העובדים יקבלו מענק חתימה ותוספות שכר של עד כ-12% בשלוש השנים הקרובות. יו״ר ההסתדרות בר-דוד: ״ההסכם משפר את שכר העובדים ואת תנאיהם הנלווים, ומעניק להם ביטחון תעסוקתי״


11:34 ,12.05.2022 מאת: מערכת פורט2פורט

ההסתדרות במרחב חדרה (שומרון), הנהלת חברת אליאנס תעשיות וועד העובדים חתמו על הסכם קיבוצי מיוחד שיחול על כ-400 עובדי החברה, ותוקפו עד סוף שנת 2024.

 

על פי ההסכם, העובדים יקבלו מענק חתימה ותוספות שכר של עד כ-12% בשלוש השנים הקרובות, שיעור ההפרשות לקופת גמל וחיסכון יוגדל לעד כ-6%. כן ייהנו העובדים מדמי הבראה מוגדלים, שוברי נופש שנתיים על סך 1,700 שקל ושוברי שי לחג על סך 650 שקל בראש השנה ובפסח. וכן מתוספת ותק.

 

אליאנס, הממוקמת בחדרה מתמחה בפיתוח, ביצור ובשיווק של צמיגים מתקדמים.

 

יו״ר ההסתדרות ארנון בר-דוד: ״אני מברך על ההסכם בצמיגי אליאנס. ההסכם משפר את שכר העובדים ואת תנאיהם הנלווים, ומעניק להם ביטחון תעסוקתי. אני מודה ליו״ר המרחב איציק יצחקי, לוועד ולהנהלת החברה על ההירתמות המשותפת במהלך המו״מ בדרך להשגת ההסכם. נמשיך ונפעל למען כלל העובדים במשק״.

 

יו״ר מרחב חדרה (שומרון) איציק יצחקי: ״זהו הסכם חשוב המגיע לאחר תקופה לא פשוטה לכלכלה הישראלית. ההסכם מעניק חבילת הטבות נאה לעובדים ומבטיח את ביטחונם התעסוקתי. אני מודה להנהלת החברה ולוועד העובדים על מו״מ הגון והוגן״.

 

יו״ר הוועד דוידוב ירמיהו: ״אני שמח ונרגש שהגענו למעמד החתימה על הסכם קיבוצי נוסף בחברה, שיעניק תוספות שכר לעובדים וישפר את תנאיהם. אני מודה ליו״ר המרחב ולצוותו על הסיוע והליווי ההדוק, לעובדים, לחברי לוועד ולהנהלת החברה״.

 

במעמד החתימה נכחו: יו״ר ההסתדרות ארנון בר-דוד, יו״ר מרחב חדרה (שומרון) איציק יצחקי, עו״ד הילית ינאי מהמחלקה המשפטית, יו״ר הוועד דוידוב ירמיהו וחברי הוועד: מרק אברמוב, לוי אבשלומוב, אמל נסראלדין וישראל אלוש, מנכ״ל אליאנס יגאל טריכטר וסמנכ״ל משאבי אנוש יוסי שפירא.