גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 21.10.2017
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.493 -0.228
אירו 4.121 -0.464
ליש"ט 4.587 -0.467
100 יין 3.0818 -1.009
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

השר אלי כהן: עובדי טבע ישראל לא צריכים לשלם על השקעות כושלות של החברה בחו"ל

שר הכלכלה והתעשייה: משרד הכלכלה והתעשייה יקיים דיון עם הנהלת טבע לקידום צעדים לחיזוק החברה, למניעת הפיטורים וכן במטרה לקדם העברת פעילות של החברה מחו"ל לישראל
07.08.17 / 14:06
אלי כהן, שר הכלכלה והתעשייה. משרד הכלכלה נכון חסייע
07.08.17
אלי כהן, שר הכלכלה והתעשייה. משרד הכלכלה נכון חסייע

שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן שוחח הבוקר עם מנכ"ל טבע יצחק פטרבורג ומסר לו כי טבע היא חברה משמעותית וחשובה במשק הישראלי ומשרד הכלכלה והתעשייה נכון לסייע לה לצלוח את המשבר שאליו נקלעה. בין השניים תיקבע פגישה עם חזרתו של פטרבורג מארה"ב.

 

במסגרת השיחה בין שר הכלכלה למנכ"ל החברה, דרש השר כהן מהנהלת טבע להעביר פעילויות של החברה מחו"ל לישראל, זאת בעיקר בשל תרומתה בתחומי החדשנות והפיתוחים. שכן, מה שסייע בעבר לצמיחה, לרווחים הגדולים ולהתבססותה של החברה, מעבר להנהלה המוצלחת בעבר, הן הטבות המס ופיתוחים ותרופות שפותחו בישראל.

 

נציגי טבע נענו לדרישתו של השר כהן לדחות את הפיטורים לאחר החגים, וכן מסרו למשרד הכלכלה שהם יבחנו את האפשרות לצמצם את מספר המפוטרים ולדאוג שמרביתם יהיו במסגרת תכנית פרישה, וכן לתת תעדוף לישראל.

 

השר כהן צפוי כאמור להיפגש עם הנהלת חברת טבע בשבוע הבא במטרה לקדם צעדים נוספים לחיזוק החברה מחד, למניעת הפיטורים ולהעברת פעילות מחו"ל לישראל מאידך.

 

שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן: " הנהלה מוצלחת בעבר לצד הטבות המס בישראל ופיתוחים של מדענים ישראלים תרמו לביסוסה של טבע כחברה בינלאומית מובילה. כשכך, במסגרת ההתייעלות הגלובלית של החברה, ראוי שתחזיר פעילות לישראל, על חשבון מדינות אחרות, שהשקעות כושלות בהן הובילו לצורך בתוכנית הבראה ומשרד הכלכלה נכון לסייע לטבע לשם חיזוק מעמדה".

 

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גליון 912
פייסבוק

×