גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 19.12.2018
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.763 -0.397
אירו 4.2846 +0.007
ליש"ט 4.7739 +0.128
100 יין 3.3496 +0.438
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

התעשיינים: ברוש נבחר לקדנציה נוספת כנשיא

חברי האסיפה הכללית בחרו פה אחד בתעשיין שרגא ברוש לקדנציה נוספת של שלוש שנים כנשיא התאחדות התעשיינים. לא היו מתמודדים נוספים בבחירות
07.01.18 / 10:38
שרגא ברוש באסיפה הכללית של התאחדות התעשיינים. קדנציה מספר ארבע
צילום: דוברות התאחדות התעשיינים
שרגא ברוש באסיפה הכללית של התאחדות התעשיינים. קדנציה מספר ארבע

האסיפה הכללית של התאחדות התעשיינים, נאספה ביום חמישי האחרון למאורע החגיגי השנתי בבית ההתאחדות בתל אביב, במעמד שר הכלכלה והתעשייה, ח״כ אלי כהן.

 

חברי האסיפה בחרו פה אחד בתעשיין שרגא ברוש, לקדנציה נוספת של 3 שנים כנשיא התאחדות התעשיינים (לא היו מתמודדים נוספים בבחירות).

 

זוהי הקדנציה הרביעית של ברוש, לאחר שתי קדנציות רצופות בין השנים 2005-2012. ב- 2015 נבחר שוב לקדנציה שלישית ובחמישי האחרון, כאמור, נבחר לקדנציה נוספת בתפקיד. 

 

ברוש מסר כי ״תפקיד נשיא התאחדות התעשיינים נושא בחובו אחריות עצומה ואתגרים גדולים, אבל זה גם כיף גדול וסיפוק ענק, במיוחד כשאני רואה שאנחנו באמת מצליחים להגיע להישגים ולהוביל לשינוי. תודה לכולכם ואני מאחל כי השנה הקרובה תהיה שנת עסקים טובה, לפחות כמו השנה הקודמת״.

 

ברוש גם התייחס בדבריו לתכנית ׳נטו תעשייה׳ שהתפרסמה לאחרונה, לה הוא היה שותף  בחודשים האחרונים ביחד עם שר האוצר, ח"כ משה כחלון ושר הכלכלה והתעשייה, ח"כ אלי כהן, והיא צפויה להזרים מיליארדי שקלים לתעשייה הישראלית בשנים הקרובות. ״תכנית ׳נטו תעשייה׳ היא עדות לאופן שבו השתנה היחס של הממשלה לתעשייה הישראלית. כיום כולם מכירים בחשיבות התעשייה ותרומתה העצומה לכלכלה המקומית ויצירת מקומות עבודה חדשים לאזרחי ישראל. מה שמראה שטחנות הצדק עובדות לאט, אבל עובדות. בעוד כמה שנים אני מאמין כי כבר נהיה במקום הרבה יותר טוב, מכל הבחינות - גם שנראה עלייה בהשקעות, גם חינוך טכנולוגי-מקצועי ברמה גבוהה וגם עלייה בפריון העבודה בישראל״.

 

שר הכלכלה והתעשייה, ח״כ אלי כהן: ״התעשיינים לא רק חשובים לי, אלא הם קודם כל חשובים למדינה. אם אנחנו רוצים לראות בארץ צמיחה, אנחנו צריכים לעזור למגזר העסקי להתקדם ולצמוח כי הוא זה שמייצר השקעות חדשות ומקומות עבודה.


כלכלה חזקה היא גם חברה חזקה, ולכן עבדנו קשה כדי שתוכנית ׳נטו תעשייה׳ שהוכרז עליה היום תקדם השקעות חדשות והכשרות כוח אדם שהם חיוניות להגדלת הפריון והעלאת היקף ההשקעות בתעשייה. אתה שרגא, ראוי לתוכנית הזו, אחרי שעמלת עליה לילות כימים מתוך רצון אמיתי לעזור לתעשייה הישראלית לצמוח. אנחנו במשרד הכלכלה והתעשייה נמשיך תמיד לעמוד לרשות התעשיינים שכן כלכלה חזקה היא מדינה חזקה״.

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 925
פייסבוק

×