גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 17.02.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.641 -0.573
אירו 4.106 -0.509
ליש"ט 4.6608 -0.633
100 יין 3.2995 +0.045
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

חברה ישראלית הינה משווקת גרעיני הרימון השנייה בגודלה בעולם

זאת בעקבות חתימה על חוזי יצור ושיווק חדשים בהודו. החברה משתמשת בפטנט של מכון וולקני כדי לפרוט את גרעיני הרימון מבלי לפגוע במרקם שלהם
24.09.08 / 00:00

זאת בעקבות חתימה על חוזי יצור ושיווק חדשים בהודו. החברה משתמשת בפטנט של מכון וולקני כדי לפרוט את גרעיני הרימון מבלי לפגוע במרקם שלהם
 
חברת טרי בריא, יצרנית ומשווקת גרעיני רימונים, הפכה לחברת השיווק השנייה בגודלה בעולם בתחום בעקבות חתימה על חוזים חדשים לייצור ושיווק גרעיני רימון בהודו.
 
שלמה כורך, מנכ"ל טרי בריא, מסר שעם כניסתו של המפעל בהודו, שנמצא בבעלות החברה, לפעילות מלאה מעבדת החברה 4 מיליון רימונים בשנה בישראל ובהודו ומפיקה מהם כ-300 טון גרעיני רימון. מרבית התוצרת נמכרת ברשתות השיווק בבריטניה ובמדינות אחרות באירופה ומיעוטה בישראל.
 
לדברי כורך, גורמים נוספים מגלים ענין ביצור גרעיני רימון אולם נתקלים בקושי בפריטת הרימונים בלי לפגוע במרקם של הגרעינים ולקצר באופן משמעותי את אורך חייהם של הגרעינים. טרי בריא משתמשת בפטנט של מכון וולקני כדי לבצע תהליך זה בהצלחה.
 
היעד האסטרטגי של טרי בריא הוא כניסה לשוק האמריקאי ובמקביל פתיחת שווקים חדשים במזרח הרחוק ובאוסטרליה תוך ניצול קרבתם היחסית לאתר היצור בהודו.
 
 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 928
פייסבוק

×