גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 19.11.2017
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.519 -0.114
אירו 4.1506 +0.106
ליש"ט 4.6635 +0.314
100 יין 3.1267 +0.382
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

חברי הכנסת יוליה מלינובסקי ועודד פורר ביקרו בלשכת המסחר חיפה

במפגש של חברי הכנסת עם נשיא הלשכה דוד קסטל ועם חברי הנהלה הוצגו כמה מהסוגיות המרכזיות הבולמות כיום את פיתוח כלכלת הצפון. "יש לכם חברים בכנסת" ציינו השניים
01.02.17 / 08:47
חברי הכנסת מלינובסקי ופורר (במרכז עם נשיא לשכת המסחר) ועם חברים בהנהלת הלשכה
צילום: משה צוריך
חברי הכנסת מלינובסקי ופורר (במרכז עם נשיא לשכת המסחר) ועם חברים בהנהלת הלשכה

"אתם צריכים אוזן קשבת לבעיות הייחודיות של העסקים בצפון. אתם צריכים חברים בכנסת – ואנחנו נהיה חברים כאלה" כך אמר ח"כ עודד פורר, שביקר בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון עם ח"כ יוליה מלינובסקי  מ"ישראל ביתנו". במפגש של חברי הכנסת עם נשיא הלשכה דוד קסטל ועם חברי הנהלה הוצגו כמה מהסוגיות המרכזיות הבולמות כיום את פיתוח כלכלת הצפון. 

ביקורם של חברי הכנסת בלשכת המסחר הוא חלק מסדרה ארוכה של פגישות עם שרים, חברי כנסת ומקבלי החלטות, במטרה לקדם פתרונות לסוגיות המעסיקות את המגזר העסקי בצפון. 

נשיא לשכת המסחר הביא דוגמאות לנושאים המכבידים על המגזר העסקי: "דרושים מנופים כלכליים להגברת התעסוקה בצפון. חוק עידוד השקעות הון מעודד כיום רק את התעשיה, ולא את השירותים העסקיים והמסחר, למרות שהם יצרני מקומות עבודה לא פחות חשובים. המחסור בנהגים למשאיות, גורם לעיכוב סחורות בנמלים ופוגע בעסקים - הכרה בנהיגת רכב כבד כעבודה מועדפת לחיילים משוחררים עשויה לפתור חלק מבעיה זו. דרישות דרקוניות ולא מוצדקות לתשלום דמי טיפול ארגוני פוגעות בחופש הבחירה של המעסיקים ומטילות על עסקים עול כבד שעלול לאיים על קיומם". 

"רבות מהבעיות שהוצגו בפנינו ניתן לפתור על ידי חקיקה. הציבו סדרי עדיפויות, ואנחנו נהיה פרטנרים למציאת פתרון, גם על ידי ניסוח הצעות חוק" הבטיחו חברי הכנסת מלינובסקי ופורר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גליון 912
פייסבוק

×