גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 20.10.2017
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.493 -0.228
אירו 4.121 -0.464
ליש"ט 4.587 -0.467
100 יין 3.0818 -1.009
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

לין על תכנית כחלון: צעדים חשובים ראשונים

נשיא איגוד לשכות המסחר: הפחתת המסים בקבוצת מוצרי הצריכה תיצור תחרות חריפה הרבה יותר ותפעל באופן ברור להפחתת המחירים לצרכן
19.04.17 / 11:16
עו"ד אוריאל לין. חשיבות גבוהה להפחתת מכסים
19.04.17
עו"ד אוריאל לין. חשיבות גבוהה להפחתת מכסים

בהמשך להצגת תכניתו הכלכלית של שר האוצר, חה"כ משה כחלון, הגיב עו"ד אוריאל לין, נשיא איגוד לשכות המסחר, על תכנית הפחתת המסים הנקראת 'נטו משפחה', ואמר כי אלו הם צעדים חשובים בכיוון הנכון.

 

לדברי לין, "אחת המטרות החשובות בהפחתת נטל המסים כיום צריכה להיות הגדלת ההכנסה הפנויה של התא המשפחתי; והתכנית אכן מכילה מס' צעדים, כגון סבסוד צהרונים והגדלת נקודות הזיכוי, המקדמות מטרה זו".

 

כמו כן, הדגיש לין, "יש חשיבות גבוהה מאוד להפחתת מכסים על מוצרי צריכה, כמו בגדי תינוקות, נעליים ומכשירי סלולר; שכן בקבוצת מוצרים זו התפתחה תחרות לא הוגנת מול המגזר העסקי המסורתי משום שרכישות רבות מבוצעות דרך האינטרנט, וכאשר מחיר המוצר אינו עולה על 75 דולר ביבוא אינטרנטי לא מוטלים מסי יבוא, כולל מע"מ".

 

"הפחתת המסים בקבוצות מוצרים אלה תיצור תחרות חריפה הרבה יותר ותפעל באופן ברור להפחתת המחירים לצרכן, וגם תצמצם את אי השוויון והתחרות הלא הוגנת בין המסחר המסורתי, המשלם את מלוא המסים, לבין המסחר האינטרנטי." יחד עם זאת, ציין לין כי "יש לראות צעדים אלה לא כמהלך סופי אלא כצעדים חשובים ראשונים בכיוון של הגדלת ההכנסה הפנויה של התא המשפחתי".

 

 

המגזין הדיגיטלי
גליון 912
פייסבוק

×