מיקי שרן נבחר ליו"ר התאחדות התעשיינים בחיפה והצפון

מנכ"ל ממגורות דגון נבחר על ידי האסיפה הכללית של ההתאחדות בחיפה והצפון. שרן לאחר בחירתו: משימתי העיקרית היא להיות רלוונטי לתעשייני הצפון לטובת התעשייה


00:00 ,30.10.2008 מאת: מערכת פורט2פורט

מנכ"ל ממגורות דגון נבחר על ידי האסיפה הכללית של ההתאחדות בחיפה והצפון. שרן לאחר בחירתו: משימתי העיקרית היא להיות רלוונטי לתעשייני הצפון לטובת התעשייה
 
האסיפה הכללית של התאחדות התעשיינים בחיפה והצפון שהתקיימה בנוכחות שר התשתיות הלאומיות בנימין (פואד) בן אליעזר, ראש העיר חיפה יונה יהב ונשיא התאחדות התעשיינים בישראל שרגא ברוש.
 
מיקי (מיכאל) שרן, בן 61, נשוי +2, תושב חיפה, בוגר ביה"ס הריאלי, בעל תואר ראשון בכלכלה ורואה חשבון מכהן כמנכ"ל ודירקטור ב"ממגורות דגון" וחברות שלובות.
 
במהלך פעילותו הציבורית היה שרן חבר הוועד המנהל של אוניברסיטת חיפה, דירקטור בחברה לאמנות, תרבות וספורט (אתו"ס) של עירית חיפה, דירקטור בקרן ההדדית של המעסיקים ועוד. שימש בעבר במשך 12 שנים כמרצה בפקולטה להנדסת תעשיה וניהול, בטכניון. היום, הוא חבר הועד המנהל של מדעטק - המוזיאון הלאומי למדע טכנולוגיה וחלל.
 
מיקי שרן, היו"ר החדש של התאחדות התעשיינים בחיפה והצפון, אמר לאחר בחירתו כי משימתו העיקרית היא להיות רלוונטי לתעשייני הצפון לטובת התעשייה. במסגרת זו הוא ייצג את תעשייני הצפון בפני גורמי הממשל השונים, ישאף שהחינוך וההכשרה לתעשייה יהיו בכמות ובאיכות הנדרשים וידאג לקיום קשרי תעשיה - קהילה פוריים בהמשך נבחרו חברי הנהלת הסניף ויו"ר וועדת הביקורת.
 
במהלך האירוע החגיגי הוענקו אותות הוקרה לתעשיינים, מקדמי כלכלה וחברה בצפון.