פורום כספים הוקם בלשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון

מטרת הפורום היא חשיפה אישית וארגונית להתייעצות ולמציאת פתרונות משותפים. הכוונה בעתיד היא להקים גם מועדון משקיעים


11:13 ,30.03.2014 מאת: מערכת פורט2פורט

לשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון הקימה פורום כספים, המיועד למנהלי כספים ולחשבים.

    

מנכ"ל לשכת המסחר ניצן ספיר: "אחד מיעדיה המרכזיים של לשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון הוא לשפר את הסביבה העסקית של המגזר העסקי. לעסקים בצפון יש צרכים מיוחדים והריחוק ממרכז הארץ יוצר מגבלות, וגם הזדמנויות, שניתן להשתמש בהם. הקמנו את פורום הכספים כדי שמנהלי הכספים בצפון יוכלו לפעול במשותף ולקדם יחד את ארגוניהם. הצלחת העסקים ושיתוף הפעולה הזה יועילו לקדם את כלכלת הצפון".

 פורום הכספים נועד לא רק לסייע למנהלים בסוגיות שונות בניהול הכספי בחברות, אלא גם כדי ליצור מקום מפגש להיכרות הדדית, לחשיפה אישית וארגונית, להתייעצות ולמציאת פתרונות משותפים. הכוונה היא ליצור קבוצה קבועה של אנשי מקצוע בתחום הכספים, שתוכל להעלות לדיון משותף  ולסיעור מוחות נושאים של ניהול כספים, השקעות ושמירה ופיתוח של משאבים פיננסיים.

 

"הידע והניסיון המקצועי שצובר כל אחד ממנהלי הכספים בארגונו הוא משאב ארגוני חשוב. כאשר מעלים את הידע הזה בדיונים משותפים, התרומה לארגונים חשובה ביותר", אמר מנהל הכספים של לשכת המסחר דן מוסקוביץ', "אנחנו מאמינים שפורום כזה יתרום הן להעצמת הארגונים והן להעצמת מנהלי הכספים. יתר על כן, בעתיד הלא רחוק, בכוונתנו להקים במסגרת זו מועדון משקיעים, שיאגד את מנהלי הכספים למעין קבוצת רכישה, שתשקיע יחד. איגום סכומי ההשקעה של מועדון כזה יהפוך אותו לאטרקטיבי מאד לבתי ההשקעות הגדולים".