פרץ לתעשיינים: רכש הגומלין ייצר עשרות אלפי מקומות עבודה

שר התעשייה והכלכלה, עמיר פרץ, התארח בנשיאות התאחדות התעשיינים ואמר ״בישראל יש מכרזים ממשלתיים בהיקף של 200 מיליארד שקל, ואנחנו צריכים לוודא שכ-30 אחוז מהם יהיו רכש גומלין מהתעשייה הישראלית״


10:02 ,29.06.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

שר התעשייה והכלכלה, עמיר פרץ, בנשיאות התאחדות התעשיינים: ״בישראל יש מכרזים ממשלתיים בהיקף של 200 מיליארד שקל, ואנחנו צריכים לוודא שכ-30 אחוז מהם יהיו רכש גומלין מהתעשייה הישראלית״

 

פרץ אמר אתמול בערב (א׳) לתעשיינים כי ״רכש הגומלין צפוי לייצר עשרות אלפי מקומות עבודה ולהזרים מאות מיליארדי שקלים לתעשייה״ והדגיש כי ״אני רואה בכם התעשיינים שותפים שלי - ולכן אני לא רק מדבר בסיסמאות של גאווה לאומית כחול-לבן, אלא עושה הכל כדי לקדם זאת בפועל. הרבה זמן הרגשתם שאין לכם כתובת, ואני מגיע לכאן עם רצון גדול ונפש חפצה כדי לסייע לכם ככל יכולתי״.

 

נשיא התאחדות התעשיינים, ד״ר רון תומר, הודה לשר על התמיכה הגדולה בתעשייה הישראלית מיד עם כניסתו לתפקיד, ואמר לו ״ביקשת שותפים ואנחנו נהיה השותפים שלך לאורך כל הדרך, לקידום התעשייה, הכלכלה והחברה בישראל״.

 

פרץ המשיך והתייחס בדבריו לחשיבות העצומה של עצמאות תעשייתית בישראל ואמר כי ״צריך לקדם ייצור מקומי ולנצל את המשבר, כדי להשביח את כוח האדם בישראל ולהעלות את פריון העבודה״.