שבוע הקניות הסיני: עלי אקספרס בשת״פ עם דואר ישראל

במסגרת שיתוף הפעולה, ניתן יהיה ליהנות מהחזר כספי של עד 6% לאחר הרכישה, בקניה דרך האתר. הלקוחות הישראלים שירכשו מוצרים, יקבלו את החבילות שלהם תוך 3 ימים מרגע נחיתתם בארץ


13:13 ,28.08.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

שבוע הקניות הסיני בפתח ועמו שת״פ של ענקית המסחר המקוון עלי אקספרס עם דואר ישראל. השניים יוצאים מהיום במבצע מיוחד ללקוחות הישראלים, שיימשך שבוע. החל מהיום ועד 1 בספטמבר, יתאפשר לקבל הנחות משמעותיות, מבצעים, החזרים ומשלוחי אקספרס במהלך שבוע הקניות הסיני Brands Shopping Week.

 

עלי אקספרס הכריזה השנה על "שבוע המותגים" – במסגרתו כמאה מותגים איכותיים המוכרים והנמכרים ביותר בסין ימכרו עשרות אלפי מוצרים בהנחות ענק, של עד 70%. זאת לאור ההצלחה של יום הקניות הסיני Single’s Day.

 

במהלך המבצע יהיו גם הנחות נרחבות על טלוויזיות פלזמה, מכשירים סלולריים, מחשבים ניידים, ביגוד, תכשיטים ועוד. המותגים והמוצרים שימכרו במהלך המבצעים נבחרו על ידי הגולשים הסיניים בעצמם.

 

במסגרת שיתוף הפעולה של עלי אקספרס ודואר ישראל, ניתן יהיה ליהנות מהחזר כספי של עד 6% לאחר הרכישה, בקניה דרך האתר. הלקוחות הישראלים שירכשו מוצרים, יקבלו את החבילות שלהם תוך 3 ימים מרגע נחיתתם בארץ.

 

כאמור, שבוע המותגים יפתח היום (ב'), ב-28 לאוגוסט וימשך עד ה-1 לספטמבר.