גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 22.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.698 +0.163
אירו 4.2033 -0.109
ליש"ט 4.7628 -0.287
100 יין 3.3726 +0.089
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

שת״פ ייחודי בין הבורסה ליהלומים וחברת עליבבא

במסגרת שיתוף הפעולה הושקה חנות וירטואלית שתכלול כ-150 חנויות B2B וירטואליות לממכר יהלומים של חברי הבורסה הישראלית. יורם דבש: הישג מיוחד שפותח לבורסה פתח כפול אל העתיד - אל המסחר האלקטרוני ואל השוק הסיני
06.02.18 / 11:50
שת״פ ייחודי בין הבורסה ליהלומים וחברת עליבבא
06.02.18
שת״פ ייחודי בין הבורסה ליהלומים וחברת עליבבא

רשת עליבבא הסינית, רשת השיווק האינטרנטית הגדולה בעולם, השיקה אתמול בתערוכת היהלומים העולמית בבורסת היהלומים הישראלית ברמת גן, את כניסתה לתחום המסחר האינטרנטי ביהלומים באמצעות שת״פ ייחודי עם בורסת היהלומים הישראלית, במסגרתו הושקה חנות וירטואלית שתכלול כ-150 חנויות B2B וירטואליות לממכר יהלומים של חברי הבורסה הישראלית. 

 

השקת החנויות הווירטואלית היא חלק מהסכם שיתוף פעולה בלעדי בין ענקית המסחר הסינית לבין הבורסה הישראלית ליהלומים, לפיו הבורסה הישראלית תשמש כחותמת האיכות הבלעדית של עלי בבא לעניין מסחר ביהלומים. מדובר בחוזה ייחודי וחסר תקדים שנחתם בשל מעמדה המכובד של הבורסה הישראלית ליהלומים בעולם.

 

כל היהלומים שיועלו למכירה ב-150 החנויות הווירטואליות שיופעלו ע״י חברי הבורסה ליהלומים ומיועדות למסחר B2B יועלו גם לחנות הווירטואלית המרכזית שהושקה היום ושתשווק אותן לציבור הרחב. עליבבא והבורסה השקיעו בהקמת החנויות ועליבבא העניקה לחנות מקום מרכזי באתר ובאפליקציה שלה. 

 

במסגרת ההסכם, עליבבא גם השיקה חותמת איכות מיוחדת שתוענק לכל חנויות היהלומים של חברי הבורסה הישראלית ולכל היהלומים שיימכרו בהן - ורק להם. חותמת האיכות של היהלומים הישראלים הינה אחת משש חותמות האיכות היחידות של עליבבא.

 

״אנחנו גאים בהישג המיוחד שפותח לבורסה פתח כפול אל העתיד - אל המסחר האלקטרוני ואל השוק הסיני״, אמר נשיא הבורסה ליהלומים ברמת גן, יורם דבש. ״חותמת האיכות שקיבלנו מענקית המסחר האלקטרוני הגדולה בעולם מוכיחה שוב את האיכות המיוחדת של עבודתם של חברי הבורסה ותוצריהם ואת מעמדה המרכזי של בורסת היהלומים הישראלית בסקטור היהלומים העולמי. בעולם היהלומים אנחנו בדרך כלל אוהבים למשש את הסחורה, אבל העולם השתנה לכיוונים חדשים - יותר מסחר באינטרנט, יותר תמונות, ואני שמח שהבורסה הישראלית היא זו שמובילה את השינוי״.

 

ג׳ון זן, מנהלת פיתוח עסקי מחברת עליבבא, אמרה: ״במהלך אפריל או מאי עליבבא תפתח בנוסף לחנות האינטרנט גם זירת מכירות פומביות. בעתיד נפתח גם ערוץ מכירות פומביות ייעודי לחברי הבורסה הישראלית. המסחר אונליין לא בא להחליף את האופליין אלא לסייע לו. הבורסה הישראלית מכירה היטב את השווקים המסורתיים, ולנו בעלי בבא יש את היכולת ליצור שווקים חדשים אונליין. אני מקווה ששיתוף הפעולה יקדם את שני הצדדים קדימה״.

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 927
פייסבוק

×