פורום IPL קיים מפגש בחברת DSV בנושא חדשנות בשרשרת האספקה

עשרות משתתפים מתחומי הפארמה שמעו במהלך המפגש הראשון של הפורום לשנת 2018 על התפתחות בתחום הדפסת תלת מימד, על האינטרנט של הדברים בשרשרת האספקה וצפו במצגת חווייתית


13:27 ,03.01.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

עשרות משתתפים מתחומי הפארמה, הציוד הרפואי והלוגיסטיקה השתתפו היום במפגש מרתק שעסק בנושא חדשנות ויצירתיות בשרשרת האספקה, בדגש על תעשיית ה-Healthcare.

 

את המפגש פתח שי חיימוב, מנהל פורום Israel Pharma & Medical Logistics, אשר עדכן אודות המפגשים הצפויים בשנת 2018, וביניהם היערכות ליצוא והפצת מוצרי קנאביס רפואי, שילוח ציוד ומכשור רפואי והתמודדות עם אירועי סייבר.

 

בהמשך נערכה מצגת חווייתית של אילן ביטון, סמנכ"ל תפעול, שירות וביטחון בחברת Swissport, בנושא יצירתיות וחדשנות אשר הסביר כיצד ניתן לייצר ערכים מוספים ולקדם שינויים, תוך שילוב דוגמאות מחיי היום-יום ומעולם המטענים.

 

עוד במפגש, הציג ניצן רפאל, מנהל פיתוח עסקי וחדשנות בחברת DSV, את התפתחות תחום הדפסת תלת המימד והשפעתה על שרשרת האספקה בדגש על עולם הבריאות. רפאל התייחס לחידושים האחרונים בתחום, כגון הדפסת אביזרים רפואיים ותרופות בבית המטופל, ולאתגרים הרגולטוריים העומדים בפני התעשייה.

 

לסיכום, סקר טל משולם, סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת BriefTrace, את התפתחות האינטרנט של הדברים בשרשרת האספקה (Internet of Supply Chain – IoSC) וכיצד ניתן באמצעות Big Data לנהל סיכונים ולשפר ביצועים. בהמשך הציג משולם פתרונות למעקב אחר משלוחים רגישים, ניטור טמפרטורה בזמן אמת, התראה על סטייה מנתיבי שילוח, עיכובים ועוד. כמו כן, הוסבר על טכנולוגיית ה-Blockchain וכיצד היא משנה את ניהול שרשרת האספקה.

 

לימור גיל-שני, סמנכ"לית שיווק ומכירות בחברת DSV, אשר אירחה את המפגש, ציינה כי: ״חדשנות אינה רק סיסמה, אלא חובה שלנו כחברה מובילה בתחומה לייצר ערך ללקוחות ואנו משקיעים משאבים רבים בפיתוח עסקי״.