אייר מייל אקספרס: ברקוד למעקב אחר כתובת שגויה בחו"ל

החברה תפיק מדבקות הכוללות ברקוד ממוחשב לטובת קבלת מידע עדכני לכתובת שגויה שחוזרת מחו"ל. סריקת הברקוד תתבצע בפריז, דבר המבטל את הצורך במשלוח הדואר השגוי לישראל


00:00 ,29.01.2009 מאת: מערכת פורט2פורט

החברה תפיק מדבקות אשר הכוללות ברקוד ממוחשב לטובת קבלת מידע עדכני לכל כתובת שגויה שחוזרת מחו"ל. סריקת הברקוד תתבצע בפריז, דבר המבטל את הצורך במשלוח הדואר השגוי לישראל
 
חברת אייר מייל אקספרס, נציגת הדואר הצרפתי בישראל La Poste, פיתחה שירות חדשני ייחודי בישראל במסגרתו החברה תפיק ללקוחותיה את כתובות הנמנעים במדבקות אשר הכוללות ברקוד ממוחשב ומאפשר קבלת מידע עדכני לכל כתובת שגויה שחוזרת מחו"ל.
 
לאחר הסריקה, המתבצעת במרכז התפעול של החברה בפריז, הלקוח בישראל יקבל קובץ ממוחשב הכולל בתוכו את כל הכתובות השגויות וכן קובץ חדש ו"נקי" אשר אינו כולל את הכתובות השגויות – מוכן למשלוח הבא.
 
לדברי שלומי עיני, מנכ"ל חברת אייר מייל אקספרס, לשירות החדש יתרונות רבים הכוללים עדכון חודשי לרשימות התפוצה של הלקוחות, חיסכון עקב אי-משלוח דואר לכתובות שגויות וביטול הצורך בהחזרת דואר לישראל.
 
עיני הוסיף כי "מדובר בשירות ייחודי בעולם והוא פותח בישראל על ידינו ובשיתוף הדואר הצרפתי. השירות יתרום בנוסף לשמירה על כדור הארץ מכיוון שבכוונת הדואר הצרפתי לשלוח את נייר הדואר השגוי למחזור".