איסלנד אייר קרגו בחרה בפתרון ניהול המטען "הרמס" המבוסס על eDeveloper של מג'יק

הפרוייקט הביא לגידול של פי 4 בקיבולת ולשיפור באיכות השירות ללקוחות. מג'יק תעשיות תוכנה, ספקית מובילה של טכנולוגיה לפיתוח ואינטגרציה עסקיים, הודיעה היום כי מערכת ניהול המטען "הרמס"


00:00 ,05.05.2004 מאת: מערכת פורט2פורט
הפרוייקט הביא לגידול של פי 4 בקיבולת ולשיפור באיכות השירות ללקוחות

מג'יק תעשיות תוכנה, ספקית מובילה של טכנולוגיה לפיתוח ואינטגרציה עסקיים, הודיעה היום כי מערכת ניהול המטען "הרמס" המבוססת על eDeveloper יושמה בהצלחה בחברת איסלנד אייר קרגו כחלק מפרויקט של 400,000 דולר.

המערכת, שיושמה על ידי מג'יק תעשיות תוכנה, הגדילה באופן דרמטי את קיבולת הטיפול במטען של איסלנד אייר קרגו ללא צורך בהוספת עובדים, ושיפרה באופן משמעותי את השירות ללקוחות הודות לאספקת אמצעי בקרה הדוקים על ניהול המטען והנהגת יכולות מעקב ואימות.

פתרון "הרמס" כבר נמצא בשימושן של כמה חברות מטען ברחבי העולם, ביניהן Menzies World Cargo, חברת המטען העצמאית בעלת קצב הצמיחה הגבוה באירופה. זהו פיתרון מקיף לטיפול במטען ולבקרת מלאי שנועד לשפר את התפוקה והיעילות של החברה.

איסלנד אייר קרגו היא חברה בינלאומית שהנהלתה יושבת ברייקאוויק ומרכז התפעול העיקרי שלה בשדה התעופה קפלאוויק. בנוסף יש לחברה שלוחות בניו יורק ובלייז' וכן נתיבים רבים ביבשות אירופה ואמריקה. החברה הזדקקה לפיתרון ניהול מטען שיסייע לה למכן את תהליך הטיפול במטען ולספק אינטגרציה נטולת זעזועים בין המערכות הפנימיות הקיימות, יישומי אשכולות (cluster) ומערכת המכס של איסלנד.

מערכת "הרמס" סייעה לאיסלנד אייר קרגו לספוג את העלייה בכמות המטענים עם המשאבים הקיימים. בחודש פברואר השנה שינעה החברה מטען גדול ב-26% בהשוואה לפברואר בשנה שעברה, ובמשך החודשיים הראשונים של השנה חוותה גידול של 21% בהשוואה לתקופה המקבילה ב-2003.

לדברי הלגי ביורנסון, המנהל הפיננסי של החברה: "רצינו לייעל את תהליך הטיפול במטען ובנוסף לעבוד עם שותפה בעלת ניסיון ביישום פתרונות במגזר המטען האווירי. מג'יק תעשיות תוכנה ופתרון הרמס מילאו את ציפיותינו ויותר מכך. אנו מעריכים כי פיתרון הרמס יסייע לנו לטפל בגידול של לפחות פי ארבעה בקיבולת מבלי לגייס עובדים נוספים."

לדברי רגב יטיב, מנכ"ל מג'יק באזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה: "איסלנד אייר קרגו חיפשה פיתרון מוכח הניתן ליישום במהירות ויתאים לדרישותיהם ב-100%. 'הרמס' כבר הוכיח את עצמו אצל החברות המצליחות ביותר בעולם לשינוע מטענים בסייעו בניהול פעולותיהן. אנו התאמנו את הפיתרון במהירות לצורכי איסלנד אייר קרגו כדי לספק להם פיתרון חזק. 'הרמס' הוא פיתרון חדשני לניהול מטען הן עבור חברות עצמאיות והן עבור חברות תעופה המנהלות גם עסקי מטענים."

באמצעות "הרמס" מתכוונת איסלנד אייר קרגו לשפר את השירות ללקוחות על-ידי הודעה אוטומטית ללקוחות על זמינות מטען, חיוב אוטומטי ושיפור רמת הדיווח. התכונות העיקריות של "הרמס" הן:
- יכולת לנהל העמסה ופיצול של התקני העמסת יחידות להגדלת היעילות וצמצום השגיאות.
- סריקה/הזנה מרחוק בנקודת ההעמסה של המטען להשגת הטענה אוטומטית של טיסות/הכנת שטרי מטען וצמצום המשאבים הדרושים לפעולה זו.
- הודעות אוטומטיות מקיפות לתקני CARGO-IMP (התקן הבינלאומי לטיפול במטען).
- שילוב מלא במערכת המכס לרבות דיווח אוטומטי המסייע בשחרור מהיר של מטענים מהמכס.
- סריקה/הזנה מרחוק בנקודת ההעמסה/פיצול של המטען לצורך אימות של שטרי מטען ואספקת מידע מיידית להנהלה.
- סריקה/אימות מקיפים של מטענים נכנסים, מפוצלים וכולי.
- חבילה פיננסית מקיפה המכסה את כל היבטי החיוב, גביית תעריפים וכדומה.