אל על נערכת לשירות הישיר לדרום אמריקה

הטיסה הראשונה של החברה תמריא מישראל ב-2 במאי. אל על תציע טיסות המשך למגוון יעדים בדרום אמריקה. חיים רומנו: "אנו צופים צמיחה של התיירות מדרום אמריקה לישראל"


00:00 ,09.02.2009 מאת: מערכת פורט2פורט

הטיסה הראשונה של החברה תמריא מישראל ב-2 במאי. אל על תציע טיסות המשך למגוון יעדים בדרום אמריקה. חיים רומנו: "אנו צופים צמיחה של התיירות מדרום אמריקה לישראל"
 
חברת אל על החלה בשיווק הטיסות הישירות של החברה לדרום אמריקה כאשר החל מהיום, 9 בפברואר, ניתן לרכוש כרטיסי טיסה בקו תל אביב - סאו-פאולו. החל מיום רביעי, 11 בפברואר, ניתן יהיה לרכוש כרטיסים גם לריו דה ז'נרו ולבואנוס איירס. בהמשך יתווספו בהדרגה שאר היעדים.
 
אל על מציעה טיסות המשך למגוון יעדים רחב בדרום אמריקה, בכלל זה לארגנטינה, צ'ילה, פרו, אורוגוואי, פרגוואי, קולומביה, בוליביה, אקוודור וכמובן לשאר ערי ברזיל – ריו דה ז'נרו, סלבדור באהייה ועוד
 
מאל על נמסר כי הטיסות מוצעות כעת במחירי היכרות אטרקטיביים במיוחד, החל מ-999 דולר בלבד לסאו פאולו, ריו דה ז'נרו, בואנוס איירס, סנטיאגו או אסונסיון.
 
חיים רומנו, מנכ"ל אל על, אמר הובקר כי "קו הטיסות הסדיר הישיר הראשון בהיסטוריה בין ישראל לדרום אמריקה הוא אירוע משמעותי עבור אל על, תושבי מדינת ישראל ומיליוני תיירים פוטנציאליים במדינות דרום אמריקה. אל על קירבה במשך עשרות שנים את צפון אמריקה לישראל, את המזרח הרחוק לישראל, וכעת אנו עומדים לקרב לישראל את היבשת המלהיבה בעולם ולהוכיח שאין מקום רחוק מידי. אין לי ספק שלאלפי התיירים, התרמילאים ואנשי העסקים הישראלים הפוקדים את מדינות דרום אמריקה מידי שנה יצטרפו החל ממאי הקרוב אלפי ישראלים נוספים. בנוסף אנו צופים צמיחה של התיירות מדרום אמריקה לישראל. השקת הקו עולה בקנה אחד עם חזון אל על 2010 השם דגש על התרחבות וצמיחה בקווי הטיסה הארוכים, תוך יצירת מענה למגמות ולצרכים של המגזר העסקי והתיירותי ותוך טיפוח תנועת התיירות לישראל. זו גם תשובתנו האמיתית למיתון ולמשבר הכלכלי העולמי".
 
כזכור, הטיסה הראשונה, טיסה 009LY של אל על, תמריא מישראל במוצאי שבת, ה-2 במאי 2009 ותנחת בסאו פאולו בברזיל כעבור 14 שעות ו-45 דקות.