אשדוד בונדד סיימה את שלב ההערכות לקראת הפעלת מסוף מטענים ליצוא חקלאי בנתב"ג

"אשדוד בונדד", אשר זכתה במכרז רשות שדות התעופה להפעלת המסוף, גייסה 20 אנשי מקצוע מתחום המסופים ורכשה ציוד אבטחה, מערכות מחשוב ושינוע בסכום הנאמד ב 2.3 מיליון ש"ח


00:00 ,21.12.2004 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת "אשדוד בונדד" סיימה את שלב ההערכות, לקראת הפעלת מסוף המטענים ליצוא חקלאי בנתב"ג; במהלך ההערכות גויסו 20 אנשי מקצוע מתחום המסופים ונרכש ציוד אבטחה, מערכות מחשוב ושינוע בסכום הנאמד ב 2.3 מיליון ₪.
 
חברת אשדוד בונדד בע"מ, מקבוצת שלזינגר, המתמחה במתן שרותים לוגיסטיים, אשר זכתה במכרז של רשות שדות התעופה להפעלת מסוף המטענים לייצוא חקלאי בנתב"ג לתקופה של 8 שנים, החל מה- 1 בינואר 2005, הודיעה היום כי סיימה את שלב א של ההערכות לקבלת האחריות על מסוף המטענים האווירי.
 
רועי שלזינגר, מנכ"ל קבוצת שלזינגר אמר: "ההערכות החברה להפעלת המסוף בנתב"ג כללה גיוס 20 אנשי מקצוע כשמרביתם הינם בעלי מקצוע מתחום המסופים בוגרי ממ"ן ואגרסקו. בנוסף, במסגרת ההערכות עבר נושא אבטחת המטענים העוברים במסוף לאחריותה של "אשדוד בונדד" ולצורך כך הקימה החברה יחידת אבטחה מקצועית ונרכש ציוד שינוע ומערכות מחשוב מתקדמות בהיקף הנאמד בחצי מיליון $".
 
שלזינגר הוסיף כי במסגרת ההערכות אף ביצעה "אשדוד בונדד" שינוי מבני של ניהול קבוצה עם שני מרכזי פעילות. האחד, בנתב"ג שיטפל במסוף המטענים ליצוא חקלאי והשני, בעורף נמל אשדוד, אשר יטפל בפעילויות המסוף הימי ובבונדד של החברה. בנוסף, מתעתדת החברה להפוך את חטיבת השירותים הלוגיסטיים שלה לחברת בת אשר תנהל פעילויות עבור לקוחות באתרים שונים.
 
"מטרתה של 'אשדוד בונדד' הינה לעבור בהצלחה את העונה הנוכחית שמסתיימת במאי 2005 וזה אומר עמידה ביעדי התפעול והשרות ללא תקלות תוך כדי קליטה אחראית ומסודרת של לקוחות נוספים מקרב היצואנים (חקלאים), כשלאורך כל אותה תקופה אנו רואים לנגד עיננו את טובתו של הלקוח", סיכם שלזינגר.
 
חברת "אשדוד בונדד" בע"מ, הנה חברה בבעלות פרטית אשר נוסדה בשנת 1971 ע"י מר שמואל שלזינגר, נשיא החברה. החברה פעילה בתחום מסוף מטענים, מחסני הערובה, מחסנים חופשיים, מיקור חוץ (O/S) של שירותים לוגיסטיים ומערכי הפצה. החברה מפעילה בנמל אשדוד מרכז לוגיסטי המשתרע על 75,000 מ"ר, מתוכם 30,000 מ"ר מקורים ומעסיקה למעלה מ- 200 עובדים.