ארה״ב: חברת UPS מתכננת לקצץ 12 אלף משרות השנה

חברת UPS חוותה ירידות בנפחים המטופלים במהלך הרבעונים האחרונים, והיא מפטרת עובדים ומקצצת שעות עבודה כדי להתאים את קיבולת הרשת שלה לרמות הביקוש הנוכחיות. החברה סוגרת מרכזי מיון והפצה בקונטיקט, מרילנד ואורגון


10:42 ,11.02.2024 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת UPS מקצצת במשמרות מיון חבילות ומפטרת עובדים במתקני הפצה של החברה בקונטיקט, מרילנד ואורגון לנוכח ביקושים חלשים לשירותי משלוח חבילות. החברה הודיעה כי תסגור את מיון הלילה שלה במרכזה בווינדזור, קונטיקט, ב-2 באפריל, בשל צמצום בנפחי הפעילות, שישפיעו על 118 עובדים. 

 

״פעולה זו צפויה להיות קבועה עקב היעדר עבודה זמינה במיקום בעתיד״, נכתב בהודעת החברה ו-UPS הוסיפה כי תציע עבודה לעובדים המושפעים מכך אם תהיינה משרות אחרות פנויות.

 

דובר החברה, ג׳ים מאייר, אמר גם כי UPS תבטל משמרות מיון במתקן שלה בהלתורפ, מרילנד, ובמרכז שלה בפורטלנד, אורגון. סגירת מרכז המיון בעיר Halethorpe תתרחש ב-26 במרץ ותשפיע על 118 עובדים. מרכז פורטלנד יסגור את מיון היום שלו ב-28 במרץ, אמר מאייר, אך הוא לא אמר כמה עובדים יפוטרו כתוצאה מכך.

 

הסגירות המתוכננות מוסיפות לקיצוצים במשמרות המיון ש-UPS מבצעת בלואיוויל, קנטקי ואינדיאנפוליס, אינדיאנה.

 

חברת UPS חוותה ירידות בנפחים המטופלים במהלך הרבעונים האחרונים, והיא מפטרת עובדים ומקצצת שעות עבודה כדי להתאים את קיבולת הרשת שלה לרמות הביקוש הנוכחיות. החברה מתכננת לקצץ כ-12,000 משרות השנה, בעיקר בתפקידי ניהול וחוזים אישיים.

 

״לעתים קרובות אנו מעריכים את הפעילות שלנו ומגמישים את הרשת שלנו כדי לעמוד בדרישות הנפח״, אמר מאייר. ״זה מאפשר לנו להמשיך לספק שירות מוביל בתעשייה תוך שמירה על מחירים תחרותיים״.